Wpis z mikrobloga

Dylemat nornika. Jeśli będzie mieć syna, to będzie on incelem z depresją i myślami samobójczymi, a jak córkę, to będzie ona dawać dupy, wysyłać nudesy i ogólnie będzie [osobą na k.], której wszystkie dziury będą orane jak ojcowizna na wiosnę. Dodajmy jeszcze kwestię tej atrapy, którą aktualnie są "związki" na modłę hedonistycznej, materialistycznej i naturalistycznej seryjnej monogamii. Normik wkrótce będzie musiał tyrać na kolejny dach nad głową jak go "żona" wyrzuci z chaty bo nie może znieśc widoku beciaka. Nie zazdroszczę normikom, bo kto normalny chciałby tyrać pół życia i całą młodość na taki marny efekt? I to niby ja jestem psychicznie zaburzony.
#blackpill #przegryw #zwiazki #seks #antynatalizm #depresja #childfree
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@hans211: Zgadzam się, posiadanie syna to patrzenie jak swoje własne nasienie powoli gnije przez szkolne gnębienie, wyśmiewanie przez femoidy, a na samym końcu znajdujemy syna powieszonego pod żyrandolem.

Z córką jest jeszcze gorzej, skończy jako cichodajka dając dupy każdemu Oskarkowi, ale ona jedyna będzie kontynuowała ten #!$%@?łek bo prędzej czy później komuś pęknie gumka, a beciaki i spermiarze przyjmą bękarta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hans211: jeszcze się cieszą z bycia beciakiem i dziecka jakby to były lata 70 PRLu, że hipergamia samiczych bestii była piętnowana a wychowanie nieswojego dziecka budziło szepty za plecami a nie 2021 Clown World. Naszym kobietom wyprano mózgi zachodnim stylem bycia, który jest kryptosyjonskim planem ludobójstwa pod postacią zmniejszenia dzietności poprzez promowanie #!$%@?.
@VernonCape: myślisz, że uniemożliwiając jej kontakt z mężczyznami jej życie będzie lepsze i jako nastolatka będzie Cię słuchać? Czy raczej na odwrót? I jak dużo stosunków z różnymi osobami trzeba mieć żeby zostać wyzutym z emocji? Będziesz jej liczył?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@6772: Jest to paskudne, ohydne i niestety upowszechnione w cywilizacji zachodniej. Pamiętam, gdy Korwin powiedział że przyjdą muzułmanie i zrobią tutaj porządek - wtedy pukałem się w czoło i śmiałem się z jego "głupot", już wiem o co mu chodziło - cholera, ten stary dziad miał znowu rację.