Wpis z mikrobloga

od pół roku nie piję alkoholu i ważnym wsparciem przy tym przedsięwzięciu jest moja zaciekła polaczkowatość.

pomaga to zwłaszcza w dniach takich jak ten, patrzę z okna na tłumy pijanych ludzi i aż zacieram ręce z zadowolenia jak #!$%@? się będą czuć jutro, wręcz napawam się tym wyobrażeniem porannych katuszy czy fizycznych niedogodności

mmm delicje

o witam somsiada! coś niewyraźny dzisiaj, chyba było co pite? głowa boly? szkoda szkoda no a pan sobie wyobrazi mnie na przykład nie boli, stan igła!

nikomu nie polecam takiej postawy. na moje to powinniście chlać jak nieboskie stworzenia, zero umiaru, zachęcam was, zabawta sie!

phihihihihi

#sylwesterzwykopem
WujaAndzej - od pół roku nie piję alkoholu i ważnym wsparciem przy tym przedsięwzięci...

źródło: Screenshot_20240101-031121_Facebook

Pobierz
  • 34
@WujaAndzej: Tez tak sobie tlumaczylem zeby zobrzydzic sobie alkohol. Nie pije juz dwa lata. Ale ile mnie ominelo urodzin, imprez, spotkan, mozliwosci poznania nowych ludzi to nie zlicze. Nie mam tez jak odreagowywac i jak zapominac o przytlaczajacym pelnym problemow i niepowodzen zyciu. Kiedy chlalem bylem szczesliwszy. A jak nie to maskowalem to chlaniem. Dlatego tez duzo osob pije bo ma po co pic.
@pieczony_szczur_z_ogniska: jezeli ktos mysli ze picie pozwala zapomniec i odreagowac to sie grubo myli, ogolne stwierdzenie - nie ma nic do Ciebie Mirek, ale to popularne bardzo stwierdzenie; alko tylko tlumi i nic wiecej, potem jest gorzej... dobrze/zle nie wiem
Jezeli piszesz ze z chlaniem byles szczesliwszy to nie wiem ile chlac musiales... mnie to raczej daje chwile luzu, bo wiadomo ze problemow nie zalatwi
Nie poznalez ludzi przy piciu ?
aż zacieram ręce z zadowolenia jak #!$%@? się będą czuć jutro


@WujaAndzej: No tak- to typowo polaczkowate zachowanie.
Uświadamiam jednak, że
a) niektórzy maja mocną głowę i nie będą czuć rano dyskomfortu
b) nie wszyscy walą na umór- wiele osób może wyglądać na pijanych ale jak ograniczą picie to rano normalnie wstaną bez kaca

Można się sprzeczać ile jest tych pozostałych z których się śmiejesz a na ile są to twoje
@pieczony_szczur_z_ogniska:

jak godzisz abstynencję z uwodzeniem kobiet?
czy na studiach, kiedy udało Ci się zaliczyć 25 kobiet do 25 r.ż., to czy każde uwiedzenie dokonywało się przy pomocy alkoholu? Czy może zdarzało się, że obyło się bez kropli alkoholu od momentu zapoznania do kopulacji? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@WujaAndzej Bo pić to trzeba umić. Jak widzę takie posty to ogarnia mnie tylko zażenowanie. Wiem, że to oczywisty bait. Ale ludzie nie wiedzą, że można sobie wypić lampkę wina do obiadu, czy kolacji? Dwa, trzy piwa do meczu i do spania. Tu na wykopie wszystko jest zero jedynkowe.