Wpis z mikrobloga

Do osób, których nie obchodzi polityka i nie wiedzą co się dzieje obecnie w Trybunale Konstytucyjnym:

Jeżeli Trybunał Konstytucyjny Julii Przyłębskiej orzeknie dziś zgodnie z zamówieniem Kaczyńskiego, to nasze prawa wynikające z tego artykułu Konstytucji zostaną nam odebrane.

Tak działa trybunał, który powinien dbać o przestrzeganie konstytucji.


#tklive #pis #dobrazmiana
FlasH - Do osób, których nie obchodzi polityka i nie wiedzą co się dzieje obecnie w T...

źródło: comment_1618294447v5PfPrtzgturbFPhIyEJWH.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Khaine: Dobrze powiedziane. Na wszelki wypadek polecam jednak robić grunt pod wyprowadzkę - kupować zagraniczną walutę (śmieciom nawet powieka nie drgnie, żeby tym co mają jakieś oszczędności wszystko z---------ć np. inflacją, ich elektorat żyje od 500+ do 13 emerytury), zdać kursy językowe, itd.
  • Odpowiedz
To jest polityka.


@Mmmkurla: No i w polityce politycy robią to czego oczekują obywatele, na tym polega właśnie między innymi populizm na podstawie którego PiS trzyma teraz władzę.

Dlatego plebs się cieszy, bo sformułował swoje oczekiwania - kiełbasa w misce i Jezusek wyskakujący nawet z lodówki - a reszta co? Skoro jest oczekiwanie, że przestępcy mają być rozliczeni to trzeba je sygnalizować - a nie "noo fajnie by było, ale
  • Odpowiedz
@Khaine: +1. To będzie po prostu sprawdzian dla kierunku, w którym będzie szło nasze państwo. Jeżeli władza może sobie od tak, bez konsekwencji wyciągnąć wszystkie demokratyczne bezpieczniki, to skąd mam mieć pewność, że któregoś dnia smutni panowie o 6 rano nie wyciągną mnie w bieliźnie do suki, albo że moja firma i dorobek życia nie zostaną wywłaszczone od tak „bez trybu”.

Trudność w rozliczaniu polega na tym, że instytucje, które
  • Odpowiedz
Bardzo chcę. Ale jestem realistą.


@Mmmkurla: No to mów że chcesz i się domagaj. Ci którzy się poddali że jest źle i nic się nie zmieni, i nadal tutaj siedzą jednocześnie narzekając - są widocznie masochistami i wiercenie im w dupie sprawia im przyjemność. Bo ja jakbym nie miał nadziei, że jeszcze jest szansa na poprawę - to bym się po prostu spakował i wyjechał.
  • Odpowiedz
to bym się po prostu spakował i wyjechał.


@Khaine: O niczym innym nie myślę od roku.

Niestety człowieka łapie bezsilność jak słyszy o 40-procentowym poparciu dla tych s---------w.
  • Odpowiedz
@Khaine: jak bardzo się z Tobą zgadzam. Każdy kto przyklepuje, wywalając banał:
-e tam przecież nikt nikogo nie rozliczy,
Tak naprawdę przykłada się do wsparcia tej dziczy, która obecnie rządzi. Żaden rząd nie łamał tak prawa śmiejąc się w oczy. A PiS nie rozliczył PO, bo to nieudacznicy i kłamcy, gadali na PO co tylko można było przykleić, z byle p-----l, a sami pokazali po prostu zamordyzm i totalne olewanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khaine: ja też sobie wyobrażałem, że PIS powsadza dziadów z PO. Mają wiekszość, mają służby, sądy, prezia.
I co? I g---o. Kopią się po kostkach, ale tak żeby nic nikomu się nie stało. To symbioza, pispo. Nie miej złudzeń.
  • Odpowiedz
Ale też myślę czy przyszły rząd nie oleje tego ze strachu przed pisowcami na ulicach xd


@Kantar: No i gdzie ci pisowcy wyjdą? Przed dom w lesie na podlasiu? XD
  • Odpowiedz
ja też sobie wyobrażałem, że PIS powsadza dziadów z PO.


@jimmy_gonzale: Nie mają sądów. Właśnie widać to na każdym kroku w sprawie umorzeń choćby mandatów za maseczki czy inne prawo z Twittera. I dlatego PO nawet nie próbowali ruszać, bo wiedzą że nic na nich nie mają co w sądzie by się mogło jakkolwiek utrzymać.
  • Odpowiedz