Wpis z mikrobloga

@s_theCapt: W sposób jaki to tłumaczysz jest żenujący:

strajku kobiet nie spowodowało lewactwo, a prawica

....

Po prostu napisz, że w pierwszym przypadku obywatelskie nieposłuszeństwo było uzasadnione. A ty dwoisz się i troisz w wypowiedzi.

szkoda strzępić ryja na was.

Właśnie, że to robiłeś strzępiłeś się .
Ponadto, argumentacja ad hominem.
@SmutnyBlack1235325235: ale neuropa nie mówi że pielgrzymka motocyklistów jest zła bo wirus a strajk kobiet jest dobry. Neuropa mówi że złe jest zachowanie policji na takie wydarzenia. Jednych rozganiają wbrew konstytucji, drugich witają jednocześnie przecząc swojej argumentacji używanej do usprawiedliwiania działań podejmowanych na protestach. Podwójne standardy się to nazywa.
@s_theCapt: Nie pojmujesz erystyki. Mówiąc, że "obywatelskie nieposłuszeństwo było uzasadnione" sprawia, że ten drugi musi się naprodukować dlaczego zlot motocyklistów był uzasadniony. Wszystko inne jest zbędne.
Masz widzę problem z ad hominem.
@wielkaberta: to ty masz problem z moim ad hominem xD ja go po prostu frywolnie używam, bo mi nie zależy na sprawianiu wrażenia osoby grzecznej ( ͡º ͜ʖ͡º) i nie wiem czy tak naprodukować... typowy wykopek odpisałby po prostu, że wymyślamy problemy, a ich potrzeby duchowe nie są mniej ważne od naszej histerii... no i to tylko wtedy jeżeli ktoś wyjdzie z założenia, że powinno być