Wpis z mikrobloga

@SVETER: ten Kosno w ogóle wie co p------i? Knur to ofiara?Dalej go będzie bronił jak Knur go będzie na komendzie pomawiał?Coś o szacunku?Czy komukolwiek grubas okazał szacunek ?
  • Odpowiedz
@Nizarlak_Horoszczanski: Nie mow w liczbie mnogiej, bo ja nic nie zrobilem, zeby mu psa zabrano a pisac co sadze to mi wolno. Pedofila tez mozna zatrudnic w przedszkolu i czekac co sie stanie. Jak ty przebywanie tam zwierzaka traktujesz jako ewentualny kontent no to gratuluje. Powinien dostac zakaz posiadania zwierząt po aferze nerowej i tyle. Sad ma chyba takie prawo nawet gdy uznano go za niepoczytalnego. Przekonales mnie, dajmy mu
  • Odpowiedz
koncentrujecie się na hejtowaniu jakiegoś starszego mitomana, po to tylko, żeby nie mógł mieć pieska


@Nizarlak_Horoszczanski: Czy Ty przeczytałeś to, co napisałeś? Absolutnie najgorszemu wrogowi, nawet tobie @retromenager nie życzę, by knur dostał go w swoje brudne łapska. Mało się naoglądałeś jak tych dwóch degeneratów traktuje zwierzęta? Czy może właśnie cię kręci oglądanie takiego zachowania? Zresztą- co tam zwierzęta, zobacz jak traktują innych ludzi. Serio myślisz, że jak dostaną
  • Odpowiedz
@adik75: A tu się zgodzę. Nawet nie wiedziałem, ze pomysł z psem znowu się w czyjeś głowie narodził. Po prostu odnoszę się do komentarza. A raczej jego części, którą przytoczyłem.

Ale Kosnu radzę nie ufać. To obłudny i oślizgły typ. Zrobi wszystko absolutnie by mieć z tego jakąkolwiek korzyść.
  • Odpowiedz