Wpis z mikrobloga

Jaki sprytny Soniarz, ziomków woła po nickach a klockarzy wymienia bez małpy. Czyli lizania się Soniarzy po jajkach ciąg dalszy. Mają przyjść swoi i rzucić plusików atencjuszowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poblokował wszystkich, wpisy usuwa no to dajemy z wadami PS5. Potencjalni nabywcy powinni znać minusy przed kupnem. A więc ... w PS5 piszczą cewki, bo pożałowano groszy na kilka glutów. Planując zakup PS5 musisz się doktoryzować z ilości łopatek w wiatrakach, żeby nie kupić wyjca, który będzie Ci budził całą rodzinę. Nie mają żadnej Forzy, ani Motorsport ani Horizon. Argument, że można to ograć na PC to żaden argument bo wbrew temu co opowiada dzieciarnia z netu w rzeczywistym świecie niewiele osób posiada PC zdolny do odpalania nowych gier w przyzwoitej jakości, do tego mnóstwo osób nie ma PC tylko maca. PS5 nie ma Game Passa i nie, Game Pass nie jest dla osób, które mało grają, wręcz przeciwnie, W sumie z EA Play 376 gier to nie jest oferta dla mało grających ( ͡° ͜ʖ ͡°) PS5 nie ma opcji Quick Resume jak każdy Xbox Series, na PS5 nie wgrasz save'ów z PS4. Exy z PlayStation ekscytują co najwyżej 12 latków, bo kogo dorosłego jara skakanie człekiem pająkiem, oglądanie interaktywnego filmu w stylu Uncharted czy TLOU albo gra o człowieku w łódce? Exów na Sony w ogóle coraz mniej, teraz to już raczej konwersje gier na PC albo dłubanie rimejków sprzed dekady i wciskanie odgrzewanych kotletów po 350 ziko. Sony ma usługę PS Now, której NIE OFERUJE w Polsce, tak kocha polskich fanbojów. pewnie wiedzą, że i tak by za to nie zapłacili, bo Soniarze tylko w necie ogrywają exy a w realu exystinkyego albo pozycje z kosza w biedrze po przecenie, bo wypsztykali się na PS5 z gratami za 4 tysiące. Są stronki, które pokazują wprost, że najczęściej ogrywane gry na konsolach sony to gry multiplatformowe bo nawet będąc nieprzesadnie rozgarniętym 12 latkiem, ileż można skikać człekiem pająkiem jak to gra ponoć na kilka godzin? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na PlayStation nie kupisz tanio gier w wersjach cyfrowych w keyshopach, tylko sklep Sony.
#ps5 #ps4 #xbox
rbbxx - Jaki sprytny Soniarz, ziomków woła po nickach a klockarzy wymienia bez małpy....

źródło: comment_1618224878corTSgB0HhkhaEjuCdcu1L.jpg

Pobierz
  • 18
@Policjant997: Racja a fakty są takie, że gdyby nie pomocna dłoń wyciągnięta przez bywalców tagu #xbox to tag #ps5 padłby już jakiś czas temu. Bo o czym miałoby rozmawiać te 5 osób z kółka wzajemnej adoracji kiedy grać nie mają w co a połowa z nich (w tym szef gangu Cinki) nie ma nawet PS5 bo mame obiecała spłacać w ratach 2249 ale na 3,5k z wersalką w komplecie zgody nie
@rbbxx:

nie ma nawet PS5 bo mame obiecała spłacać w ratach 2249 ale na 3,5k z wersalką w komplecie zgody nie wyraziła...


Co prychłem to moje.

Kupując xboxa myślałem, że zamienie się w konsolowca na kanapie, a rzeczywistość okazała się zgoła inna. Najczęściej gra różowa w sims4. Ja niekiedy odpalę skate3/pebble. Jak znajomi przyjdą to wiadomo zawsze jest w co pograć bo gejpass daje bezmiar możliwości.
Ja *nie cierpię* pada do xboxa a ponadto nie ma żadnego exclusive na xbox na ktorym by mi zalezalo. Mam bardzo malo czasu na granie wiec game passy nie sa dla mnie. Nie uwazam ps za doskonalosc ale biorac pod uwage powyzsze jest to dla mnie lrpszy wybór.