Wpis z mikrobloga

Jakie są najgłupsze wpisy, które przeczytaliście na wykopie?
Ja zaczynam: https://www.wykop.pl/link/6047207/comment/90489441/#comment-90489441

Bosak z nacjonalisty przez umiarkowanego nowoczesnego endeka zrobil się teraz libertarianinem. Zresztą sam to przyznaje.

Konfederacja to libertarianie


Za dużo głupoty rozpowszechnianej przez użytkownika @Destylatornia jak dla mnie.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #libertarianizm
  • 14
@Destylatornia:

Doktryna libertariańska dla Konfederacji jest wpisana jako główna nawet w twojej Wikipedii, z której czerpiesz wiedzę życiową xD


No gdzie, ty podły kłamco xDDDD? Znajdź mi tam słowo "libertarianizm".

Dam Bosak o sobie mówi "ewoluowałem od nacjonalizmu do wolnosciowca".


Wolnościowiec =/= libertarianin, #!$%@?ąc od tego, że Bosak żadnym wolnościowcem nie jest.
Pobierz Ekspertodniczego - @Destylatornia: 

 Doktryna libertariańska dla Konfederacji jest ...
źródło: comment_1618229529fZx7Pwui1PR9JD9H6Jo4UG.jpg
@Destylatornia: Jedyne słowo "libertarianizm, jakie w ogóle pada w tym artykule jest w zdaniu: "Ugrupowania wchodzące w skład Konfederacji reprezentują poglądy należące do różnych prawicowych nurtów (głównie narodowy konserwatyzm i konserwatywny libertarianizm)."

Ugrupowania w konfie, a nie konfa, czaisz bazę?

I akurat z tym się nie zgadzam, bo żadna partia w konfie nie jest libertariańska. Nie dali na to źródła.
@Ekspert_od_niczego Ugrupowania w Konfiee, ale nie Konfa xD Czyli Wolne Konopie, które są w Konfederacji i są ze względu na legalizację dragów, nie mają poparcia Konfederacji xD Czaje, czaje... xDDD Fajny z ciebie lewak, donosicielami taki, jak widzę. Co tam tak bardzo zabolało? XD
@Destylatornia: W Zjednoczonej Prawicy (PiS i przybudówki) jest ugrupowanie nazywające się liberalnym (Porozumienie Gowina).

Czy to oznacza, że Zjednoczona Prawica jest partią liberalną?

Czyli Wolne Konopie, które są w Konfederacji


Od kiedy? Pytam się już siódmy raz, co mają wspólnego wolne konopie z konfą i nie mogę uzyskać odpowiedzi.

W konfie jest natomiast Bosak, którego wystawili na prezydenta i był jedynym oprócz Dudy przeciwnikiem legalizacji nawet śladowych ilości marihuany.

Fajny z
@Ekspert_od_niczego A już mi się przypomniało. Nazwałem cię idiota i postanowilrs zareagować jak Putin. Jesteś zwyklum lewackim doonsicielem. W komentarzach pod wrzutka cię zmimudowali to poszefles szukać kolegów na Mirkowo xD Na nic twoje miotanie się. Bosak że swoim ugrupowaniem nie przejawia żadnych narodowo katolickch objawów. Jest już zwykłym libertarianinem. Mógłby się już do Korwina zapisać, a potem do ciebie, czyli do Wiosny xD
@Destylatornia:

Nazwałem cię idiota i postanowilrs zareagować jak Putin. Jesteś zwyklum lewackim doonsicielem.


??? Co

Jest już zwykłym libertarianinem.


Tak jak Stalin, Hitler, Franco, Pol Pot i inni, którzy z libertarianami nie mają nic wspólnego.

Mógłby się już do Korwina zapisać


Z karaniem więzieniem za posiadanie marihuany? 13 emerytury? 500+? Podatków progresywnych? xD

Mógłby się już do Korwina zapisać, a potem do ciebie, czyli do Wiosny xD


Akurat nawet do Korwina