Wpis z mikrobloga

@Dziarskiluj Całkiem spoko zestaw, zawsze ciekawiło mnie jak działa te całe day&night od aquaela :)
Oo widzę już pojawiają się Mireczki od filtrów kubełkowych w akwariach 50 litrow XDD
Weź może kup fluvala fx6 bo bez hiper duper filtra w takim potężnym akwarium nie da rady XD

Serio zostaw na razie ten filtr, sprawdź go, tym bardziej że już go kupiłeś, akwarium szczególnie takie małe nie polega na tym, że kupujesz jakieś
@Kriegor: Kupiłem jakiś płyn, ale to chyba wlewa się go przy zmianie wody. Za dużo rybek dostałem, miałem mieć tylko kilka na przechowanie, a dostałem koło 30 sztuk gupików. Jak rozumiem to woda musi odstać?
@Dziarskiluj Płyn w postaci uzdatniacza? To i tak nie te czasy, że woda w kranie jest jakoś strasznie chlorowana i musi odstać.
Potrzebujesz bakterii , i to pokoju microbelift czyli takich najlepszych
Chociaż to i tak będzie ciężko jak 30 gupików XD
To za małe akwarium, gupiki to żyworódki i zaraz tam ich będzie sto milionów..
Najpiej będzie trochę ich oddać, skąd jesteś?
@Dziarskiluj Ah Niemcy, ej to weź tam nie kupuj nic tego Eheima, im już starczy XDD
rodzimy aquael też robi dobre rzeczy xD

No to narazie jakoś to będzie, ale jak ta cała reszta podrośnie to będzie ciężko :)
Może za ten czas uda Ci się znaleźć kogoś żeby oddać część tych rybek?
Bo będzie ich więcej i więcej
@Kriegor: Wydaje mi się że tak, tym bardziej jak na grupie polonijnej napiszę, że oddam ZADARMO rybki, a jak nie, to nie będę ich po prostu odławiał i część zostanie zjedzona, albo kupie pana bojownika.
@Dziarskiluj No i spoko, coś wymyślisz :)
Chętnie pożyczyłbym na chwilę skalara to by zrobił porządki, bo bojownik to tak średnio xd
No ale powodzenia :)
A i wrzuć jakaś fotkę z tego day&night oświetlenia, ciekawi mnie jak to wygląda