Wpis z mikrobloga

Oba stremy żenada szambo z mułem.Mowić po polsku nie umieją końcówki jak jakieś wieśniaki z głębokich Bieszczad. Przed chwilą Adam opowiadał o jakimś typie co w Wiedniu od lat mieszka no wiecie tam w Australii. Czyli dla Stream Adam Wiedeń jest w Australii wysoki poziom wiedzy z 6 klasy podstawówki nie opanowany.Iwona na swoim streamie mówiła, że jak czyta wykop to się śmieje z tego co my tu piszemy bo to wszystko to nie prawda. Pani AlkoIwono wykop jest dla ludzi inteligentnych a nie dla takich jak Pani i jej mąż co twierdzi, że Wiedeń jest w Australii a pani tylko joo, sobom, buziolki i proszę się nie zapoznawać z materiałami na Wykopie bo Pani nie rozumie wogóle co tu się pisze. Dziś alkoiwona stwierdziła, że Wykop chce ja sprowokować do zaczepek na czacie itd.- na to z nas na wykopie nikt by nie wpadł. Nasze wpisy nie mają na celu wpływać na Pani Alkoiwono na to, co ma pani robić ze swoim stremem my jesteśmy, żeby aktualnym jak i przyszłym widzom przekazać kim Państwo są. A te dzisiejsze przytyki do @Heniu jestem zupełnie nie potrzebne bo widz, który ogląda Wasze streamy widzi, że pijecie alkohol a wypieracie się tego.
No chyba, że widz jeszcze nigdy w życiu nie pił alkoholu jest w stanie w to uwierzyć że nie pijecie- a to jest widz małoletni a u Was jest 18 plus. Jak sobie zapodajecie alkohol czy w filiżankach ,czy pijecie w kiblu, czy kubkach czy wstrzykujecie strzykawką w soczek kartonu inaczej wyglądacie na początku streama niż na jego końcu. I taka jest prawda pijecie obydwoje ale widzom mówicie, że nie. Także proszę Fonka i Adam nie czytajcie wykopu bo to jak dla Was za ekskluzywne miejsce. Prawda o Was zajmiemy się my z Wykopu.
#streamadam
  • 6
@Niezdyscyplinowana: Starałam się pisać w ich języku ale mi to nie wychodzi nie potrafię muszę swoje zeszyty wyjąc z podstawówki czy ja kiedykolwiek tak pisałam. Wybaczcie mi ;-) Taka nuda na tych streamach u nich, oglądalność 32 osoby u AlkoIwony u gołębiarza 76 osób, dalej te ich gierki, mataczenie, kłamstewka- czy oni nie rozumieją, że są sztuczni i zakłamani i że to po drugiej stronie ludzie widzą, że to wszystko jakieś
@Korba16: no muszą coś wymyśleć jakąś akcje bo nawet nie ma o czym rozmawiać, a jakby coś wybuchło to będzie o czym mówić na tydzień. A z drugiej strony może już dla nich czas zakończenia przygody z YT. Ten nasz polski YT wytrzymuje tyle tych streamów ludzi niepełnosprawnych umysłowo i intelektualnie, przestępców itd.