Wpis z mikrobloga

Patrzcie jak ten tallfag bezczelnie kłamie, że wyżsi ludzie częściej popełniają samobójstwa! To jest ordynarne kłamstwo! Badania pokazują, że to właśnie niżsi częściej popełniają samobójstwa: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15994722/

Skąd on wziął tą informację?! To ma być niby naukowy kanał?! WTF!

#uwaganaukowybelkot #naukowybelkot #wzrost #blackpill #przegryw #youtube
  • 22
Skąd on wziął tą informację?!


@WhitePilled: Z dupy albo pod tezę jakieś badania znalazł. Niżsi mężczyźni popełniają samobójstwo 2x częściej niż wysocy. Dodatkowo w badaniach podanych przez ciebie pisze że w grupie mężczyzn wyższych o 5cm od poprzedniej grupy, ryzyko samobójstwa spada aż o 9% ¯\_(ツ)_/¯

nazwa kanału akurat adekwatna do contentu

@zero_dwa: Skoro mówi nieprawdę, ewentualnie zrobił słaby research jako prowadzący kanału popularnonaukowego, to widocznie jest tak jak mówisz.
@zero_dwa: @Teutonic_Reich: @Anonymous123232: @Leevvir: zobaczcie jeszcze jak mówi, że wysoki wzrost to same problemy prawie:
chlip chlip wysocy mają problemy z sercem chlip chlip częściej na jakiś tam typ raka chorują chlip chlip

A o społecznym wpływie wzrostu:
no coś tam niby gadają, że wyżsi kandydaci na prezydenta częściej wygrywają wybory, ale nie wiadomo czy to na pewno przez wzrost. I w sumie to tyle z zalet wysokiego
przecież ten typ nagrał dobry materiał i wspomniał ze wysoki wzrost to lepsza pula genowa


@Leevvir: Tak szczególnie ci goście po 2m, którzy mają powykrzywiane mordy na lewą stronę i jakieś dziwne nieznane nikomu choroby. Wyższy wzrost statystycznie w podobnej puli genetycznej znaczy po prostu bardziej zadbane środowisko w którym się dorastało, jak mamy Polaków, to statystycznie wyżsi Polacy będą pochodzili z bogatszych, lepiej wykształconych domów, ale nie dlatego że ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@EmPfLiX: klasyczne #!$%@? vikopka, znajdę coś, co mi się nie podoba, szybko kurde Afera, sami debile, moja racja najmojsza, hehe, ale mu powiedziałem, gupi jest, idę dalej walić konia do mangi i waifiu.

I jeszcze to masowe obrażanie dosłownie wszystkich dookoła, którzy nie śmią przyklasnąć im #!$%@? wizjom i powiedzieć "tak, macie 300% racji, wszystko jest #!$%@?, w was jedyna nadzieja dla świata". Klasyk XD