Wpis z mikrobloga

@DoloremIpsum ja wymiękłem gdy ten rudy zaczął chodzic w jakiejś czerwonej kominiarce czy czyms podobnym na wzór jakiegos superbohatera. Żeby ochraniać innych. Dla mnie już wtedy była solidna dawka cringe'u. Ale nastolatki chyba się jarają, widziałem jak śmiga jedna w kurtce Southside Serpents.
@Clarence89 to znaczy on chyba właśnie miał być taki przerysowany, bo na podstawie komiksów xD ale fakt, te niektóre wątki to totalnie cringowe były xD dla mnie jeszcze mega żenadą był ten wątek z tym narkotykiem ( _)
@DoloremIpsum każdy serial ma jakąś grupę odbiorców :) wydaje mi się że najlepiej się przyjął w grupie nastolatek tak ok 16-17 lat. Mogę zostać zlinczowany ale dla mnie Dom z papieru też trochę przerysowany xD ale lekko się oglądało. Choć już przy 3 sezonie wymiękłem.
@Clarence89

Mogę zostać zlinczowany ale dla mnie Dom z papieru też trochę przerysowany xD ale lekko się oglądało. Choć już przy 3 sezonie wymiękłem.


Racja ( ͡° ͜ʖ ͡°) wątki totalnie z dupy. Na przykład te zakochania, odkochania, romanse, seksy, związki, zerwania a to wszystko w ciągu kilkudniowego napadu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już nie wspominając o irytujących postaciach xD