Wpis z mikrobloga

Hejka,

Jakiś czas temu zwolnili moją mamuśkę z pracy #feelsbadman ;(. Poszukiwała mocno nowej, lecz niestety bezskutecznie, gdyż brakuje jej 2 lata do emerytury, dodatkowo cały ten #covid, gdzie biznesy padają i nikt ją nie chce zatrudnić. Moja kochana mama postanowiła otworzyć więc własny biznesik (WoolHeaven). Z racji, że świetnie szydełkuje i robi na drutach padło na wyroby ręczne z wełny. Udało się dostać dofinansowanie i postawić mały prosty sklepik. Lecz niestety nie znamy się z mamą na marketingu i promocji i też nie ma jeszcze żadnych zamówień na sklepie :( - Mama bardzo się z tego powodu stresuje, a mnie ciężko jest jej pomóc i wytłumaczyć, że to może sporo potrwać zanim ten sklep się będzie dobrze wyszukiwał.

Mama w produkty wkłada naprawdę sporo pracy i na żywo prezentują się one świetnie. Uwielbia to robić i bardzo bym chciała by się jej udało. Jeżeli ktoś ma wolne parę min i może wejść na sklep, a musze szukacie jakiegoś prezentu dla swoich dzieci / chrześniaków i byłby w stanie coś zakupić bylibyśmy mega wdzięczni. Oczywiście nic na siłę :)

Wspólnie z mamą robimy też #rozdajo, a może raczej #konkurs, w którym do wygrania jest świetny miś szydełkowy, który na pewno pokocha Twoja pociecha. Wystarczy wejść na sklep - znajduje się pod adresem: https://woolheaven.pl/ następnie zrobić screen (ze sklepu) i wrzucić go w komentarzu na wykop. Wyniki w środę (14.04.2021 w godzinach popołudniowych), a wygrywający użytkownik zostanie wylosowany losowo spośród wszystkich biorących udział w zabawie i spełniających warunki - wysyłka oczywiście na nasz koszt. Dziękuje w imieniu mamy za wszelką pomoc :)

Zapraszamy również na naszego instagrama.
https://www.instagram.com/wool.heaven/
https://woolheaven.pl/

A o to konkursowy miś:
Nieprzezroczysta_1991 - Hejka, 

Jakiś czas temu zwolnili moją mamuśkę z pracy #fee...

źródło: comment_1618144118hbPLTGtJGLR89SwYi75CON.jpg

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nieprzezroczysta_1991 Skoro mówisz, że mama została zwolniona i otworzyła swój własny biznes, wspominając również wcześniej, że szukała pracy i bezskutecznie (bo covid) to dlaczego posty na fb wstawiane są od 2017 roku? Przecież to miał być nowy biznes ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
: planujemy wejść też na allegro, ale boimy się że tam konkurencja zażyna mocno ceny...a rękodzieło jest jednak mocno pracochłonne (i przez to znacznie droższe niż produkty importowane) i nie wiem czy damy radę tam sprostać, ale będziemy próbować.


@Nieprzezroczysta_1991 coś jest bardzo nie tak w tym rozumowaniu. Jak ktoś wejdzie na allegro w poszukiwaniu takiego rękodzieła, to chociaż zobaczy Wasze produkty i może kupi, nawet jak konkurenci będą tańsi. Jak
  • Odpowiedz
o ludzie, teraz to już nie wiem, które mają licencje, a które nie. Musimy dograć ten temat. Ale wiem że mama robiła już Masze i Niedziewiedźa Dzięki za kom.


@Nieprzezroczysta_1991: Wszystko ma licencje, Masza i Niedźwiedź też :D Jak robisz to rtlko na zamówienie to nie ma problemu bo nikt do tego nie dojdzie, ale na stronę lepiej tego nie wrzucać.
  • Odpowiedz
@dethnir: już wyjaśniam, mama robi na drutach i dziergała pewnie od ponad 20 lat, jednak wcześniej robiła to hobbistycznie i obdarowywała przyjaciół, znajomych, wnuków it. Mój syn ma nawet kilka wydzierganych postaci z maincrafta. Oczywiście, to prawda założyłam mamie funpage na fb w 2017 nazywał sie miś i spółka, ale ktoś podkradł nam nazwę, posty były wrzucane raz na jakiś czas, mama pracowała i nie miała czasu się tym zająć,
  • Odpowiedz
@GienekZFabrykiOkienek: tak, w 2017 założyłam mamie funapge, robiła wtedy hobbistycznie maskotyki dla przyjaciół, rodziny, znajomych...wnuków itd.. wtedy funpage nazywła sie miś i spółka, ale ktoś później podkradł nam nazwę. Nie ukrywam, ze mama liczyła, że będzie na tym dorabiała, jednak nie miała na to czasu, ani (moze głupio to zabrzmi) serca aby brać za to kasę... Mama nie miała żadnej strony, nie wystawiała na żadnych platoformach. Po prostu robiła te
  • Odpowiedz