Wpis z mikrobloga

Różowe w dyskusjach o przegrywie często mówią że różowe też mogą być przegrane bo często jest tak że podrywają je tylko tacy co akurat jej się nie podobają.

To tak jakby koleś który jest najedzony i do tego ma jeszcze pełną lodówkę powiedział komuś głodnemu z pustą spiżarnią "ja też mam źle bo chciałem zjeść tort a w tej mojej pełnej lodówce akurat tortu nie ma". Różowe nie potrafią zrozumieć jak dobrze mają i jak ten facet z pełną lodówką narzekają że akurat nie ma tego co by chciały a nie zauważają że ktoś inny nie ma absolutnie nic.

#przegryw #blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 91
jak sobie wyobrażacie bycie z kimś, kto wam się nie podoba i nie interesuje, ale przynajmniej jest i nie powinniście narzekać, xDDD


@Warzywo: większość niebieskich tak ma przecież, jak już się uda cokolwiek "wyrwać" to lepsze to niż nic, niż życie w samotności, większość facetów nie ma żadnego wyboru

a zawyżone wymagania kobiet to właśnie wynik nadmiaru, kobiety mogą sobie przebierać i wybierać dlatego mają takie wysokie wymagania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Uwielbiam takie wysrywy czytać. Czasami sam nawet w to zaczynam wierzyć, ale wychodzę z domu i nagle świat nie jest taki prosty jak go sobie tłumaczycie. Niczym nie różnicie się od płaskoziemców czy innych foliarzy. Prawda jest taka, że jesteście po prostu #!$%@?, nie macie nic ciekawego do powiedzenia i to przez to jesteście odrzucani przez kobiety. Większość z was nawet kolegów nie ma.

Ten cały blackpill jest po to, żeby wam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sqlserver: Tym, że oni mówią, że to nie jest ich wina, że tak wyglądają, że operacje plastyczne są drogie itd. Ale rzeczywistości jest taka, że oni nawet nie potrafią porozmawiać z kimś normalnie. A tego można się nauczyć. Wychodzisz czasem z domu? Widziałeś jacy faceci mają dziewczyny? Bo według wykopków może z 20% facetów w Polsce powinno mieć dziewczynę, bo reszta jest za niska/gruba/mają zakola.

Blackpill to mechanizm obrony. Zwalają winę
@01ab: To jest różnica, kiedy różowe mają do wyboru kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt potencjalnych partnerów do wyboru i uważają się za przegrane, bo akurat oni nie są w ich "typie", a taki typowy przegryw, który nawet jakby chciał to nie ma nikogo do wyboru. To jest właśnie ta fundamentalna różnica. My nawet nie mamy kogo odrzucać, albo narzekać, że nam się nie podoba, czy nie jest w naszym "typie".
Ale rzeczywistości jest taka, że oni nawet nie potrafią porozmawiać z kimś normalnie.


@Happiness: a to jest niby ich wina.

A tego można się nauczyć.


@Happiness: kłamstwo.

Blackpill to mechanizm obrony.


@Happiness: tak. Ale najważniejsza zaletą blackpill jest zauważenie, że są rzeczy których się nie da zmienić - właśnie to czy ma się coś do powiedzenia czy nie i że trzeba się skupić na czymś co się da zmienić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Happiness: tak. Ale najważniejsza zaletą blackpill jest zauważenie, że są rzeczy których się nie da zmienić - właśnie to czy ma się coś do powiedzenia czy nie i że trzeba się skupić na czymś co się da zmienić - na wyglądzie.


@sqlserver: Czekaj bo już zgłupiałem. To już wygląd da się zmienić, ale #!$%@? charakteru już nie?

Zresztą jak sobie wyobrażasz bycie w związku jak nie ma o czym rozmawiać?
call center


@Happiness: jakoś tak ich szkolą, że jak tylko mam od nich telefon to się rozłączam.

Ale ok, do mojego Ojca przyszło 2 typów i narowili go na zmianę firmy od dystrybucji energii, na szczęście natychmiast po ich wyjściu zorientował się o co chodzi i wszystko szybko odwołał.
Ale za to nikt z sąsiadów nawet tych typów nie wpuścili.
Z drugiej strony może tych 2 typów miało naturalne predyspozycje i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Ejmen: Czekałem na to. :) Nie wiem, może ja żyje w innym świecie, ale nie znam ani jednej dziewczyny co by zostawil chłopaka dla chada, nawet o zdradzie nie mogę sobie przypomnieć. Znam za to kolesi co zdradzają i wymieniają dziewczyny co chwilę. I nie mówię, że kobiety tego nie robią. Po prostu znowu usprawiedliwienie: po co mam nad sobą pracować, jak przyjdzie chad i mi odbije dziewczynę, #!$%@? pora na