Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie przywlekłem przyszłego teścia do łóżka. Całego zarzyganego....
Narzeczona nieziemsko #!$%@?. Nie że zła, tylko taka przybita....
W korytarzu na czworaka bełkotał coś do naszej trójki, bo jeszcze jego żona z nami stała....
Ja rozumiem się napić, bo może są jakieś problemy, no ale bez przesady....
Współczuję teściowej, bo się biedna nie wyśpi na tej kanapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, to jak ja mam mieć szacunek do kogoś takiego? Za 1,5 roku będziemy rodziną, choć ja już ich traktuje jak rodzinę. Odkąd jestem z moją #rozowypasek (a to już 3,5 roku) to za każdym razem czuję taki wewnętrzny lęk, gdy z nim rozmawiam. Z teściową mam zajebisty kontakt: mówimy sobie na ty, #!$%@? razem na pisiorów i kaczkę itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z nim? Formalnie tylko raz dziennie "Dzień dobry" i tyle...

No dobre, powstał mój pierwszy #gownowpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jakoś tak lepiej jak to wszystko napisałem. Kończę bo trza spać - w końcu jutro niedziela, a przecież teściu nie wyobraża sobie, żebym z jego córką co tydzień nie był na mszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. To był 3 raz, kiedy musiałem go wnosić. Ale ten był zdecydowanie najgorszy...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607234a9f5537c000a4886dd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Posłuchaj co matka i twoja dziewczyna mówią o twoim teściu. Jak mówią o nim źle, to znaczy że będą tak samo mówić o tobie a twoja narzeczona będzie starała się tak samo traktować i szanować Ciebie. Jeżeli kobieta nie szanuje swojego ojca, to tak samo będzie odnosić się do innych mężczyzn.
@Twardy_Narkotyk:

podpowiadam OPowi żeby zwrócił uwagę czy jego narzeczona nie ma " Daddy Issues "


Są na tyle długo w związku, że mógłby już zobaczyć tego typu sygnały. Czy zobaczył - nie wiem, bo nie o tym jest ten wpis.

Jeżeli kobieta nie szanuje swojego ojca, to tak samo będzie odnosić się do innych mężczyzn.


No niekoniecznie, bo ojciec pijak nie jest wyznacznikiem. Zresztą op nie wspomniał, żeby różowa nie szanowała
@Twardy_Narkotyk: a maja moze jeszcze go pochwalic za pijanstwo i sie nad nim litowac?
Nie.
Kawa na ławe, inne metody to pudrowanie trupa i akceptacja nalogu i ciagniecie w dol calej rodziny.

Wypic mozna, ale gdzies jest granica, a jesli ktos przekracza ja wielokrotnie tzn. ze ma problem.