Wpis z mikrobloga

@Maudee pytała się skąd ta nienawiść do kobiet.
Moim zdanie bierze się to z życia w nietrakcyjnym ciele i świadomości że nic z tym nie zrobisz. Dziewczyna która ci się podoba i wiele byś dla niej zrobił, wybierze kogoś atrakcyjniejszego i to boli a ta cała ideologia to jest zasłona bo to na pewno ich bolało lub boli nadal
#przegryw
  • 25
  • Odpowiedz
@Mest666: Wiadomo, że dziewczyny nie zaczną się zgłaszać charytatywnie na dziewczyny dla przegrywów, ale fajnie jakby była większa świadomość społeczna ogólnie o psychice. W sprawie alkoholu dożo się zmieniło na przestrzeni ostatniej dekady, coraz więcej ludzi widzi że alkoholizm to jest czyjś problem a nie, że chleje, jest chlorem menelem itd.
  • Odpowiedz
@Nakrecany_samotny_spacer: odpowiedz sobie szczerze - chciałbyś związek z litości? Co do problemów psychicznych, z doświadczenia wiem, że "mili chłopacy" to ten sam typ co "miłe dziewczyny". Mili póki idzie po ich myśli. Nie atakuje również tutaj osób z faktycznymi zaburzeniami psychicznymi, w rodzinie mam tego pełno, sam jestem zagrożony (w okresie dojrzewania gdy buzowały hormony, leczyłem się psychologicznie i miałem poważne ataki paniki), jednak większość postów na tym tagu to nie
  • Odpowiedz
@Nakrecany_samotny_spacer: Chodziło też o to, że panowie sobie robią monopol na przegryw, a tak jednak nie jest. Osobiście chodziłam do szkoły z dziewczyną, z której wiecznie szydzono, której dokuczano, nikt z nią nie rozmawiał, a ona z tego wszystkie zwariowała i zaczęła mówić sama do siebie. Następnie w wieku 20 lat umarła na raka.


Złe traktowanie i niezrozumienie ze strony innych nie spotyka tylko mężczyzn. Osobiście bardzo żałuję, że ludzie (obcy
  • Odpowiedz