Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
W koncu uciekłem z tego gówna zwanym #android. Nareszcie po dobrej stronie mocy.

Próbowałem kupić na olx ale tam jak grzybów pełen wysyp telefonów z tmobile i play. A różnica między najtańszym to tylko 400zl. Przynajmniej będę mógł spać spokojnie a nie żyć z myślą czy nie zostane z drogim przyciskiem do papieru.

Niektórzy to w ogóle na #olx odlecieli. Gonią te telefony nawet po 5400 za 128 GB XD

#apple #iphone
źródło: comment_1618087355JiGbv2q8aMyqprIAWgmbjC.jpg
  • 49
@PanZiomal: Nie rozumiem co masz na myśli przez cegłę. Nie będzie mógł się zalogować do sieci tak?
Operatorzy dzielą się informacjami o takich urządzeniach? Czy kredytodawca zgłosi to na policję i urzędowo idzie przykaz żeby takiego urządzenia nie obsługiwać?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dobry_wykopek: telefon nie zaloguje się do żadnej polskiej sieci bo operatorzy wymieniają się tymi informacjami. W umowach jest zapis że poki telefon nie zostanie spłacony to jest on własnością operatora a gdy z takim czymś pójdziesz na policję to możesz sam zostać oskarżony o paserstwo.
@PanZiomal: jasne dokładnie to chciałem wiedzieć
Kiedyś były przypadki że telefony wzięte na raty i nie spłacane były zdalnie blokowane i na tel wyświetlał się tylko monit o tym że zablokowany i bo nie spłacony. Myślałam na początku że mówisz o czymś takim
@PanZiomal: gówna jak android, ale pochwal się jaki tel miałeś wcześniej ;>
Pewnie Xiaomi za 800zł :>

Widzisz, mimo posiadania maca mini, ipada mini nie wziąłbym już iPhone :>
Huawei Mate 40 Pro here <3
note 10+


@PanZiomal: Samsung Exynos 9825 ała...
to jest problem Pamiętaj. Samsung nie jest i nigdy nie będzie marką premium...
Problem z Polsce jest że Huawei uchodził za markę premium - a teraz został uj...by..
Został juz Apple, jest jeszcze niedocenione Sony.
Smasung nie umie w chłodzenie i nie umie w procesory. Exynosy są do dupy.

Ludzie często maja opinie o Android na podstawie Smamsnga albo niskobudżetowe Xiaomi