Wpis z mikrobloga

@RandomowyMirek: ja miałem lepszy przypadek. Tarnów tak samo. Czasy gimbazy. Poszedłem z kumplem się przejść i na rampie kolejowej podjechał patrol policji. No i nas spisują, gadka szmatką. Gdzie chodzimy do szkoły. Odpowiadamy że 7 gimnazjum. A gliniarz pyta kto jest naszym wychowawcą bo też tam chodzil. Mówimy że pani Barbara Muchowicz. A ten no to że nam nie zazdrości i pyta czy dalej jest z niej taka stara jędza...
kogo jeszcze z nauczycieli pamiętasz?


@bomba4: starą kadrę, Lolę, Bukartyka, Babcię Bogaczową, Wandzię, Mielca, Chwistka, Kocoła, Skalskiego, Sikorę, Tadka Łabno, nie chce mi się więcej pisać wszystkich co wtedy uczyli :) tak zerknąłem przed chwilą na stronę 3lo to widzę, że Leon nawet jeszcze infy dalej uczy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackdog: kilku kojarzę. Z Tadkiem miałem, ale mnie #!$%@? lekko. Chwistka też kojarze, ale wg miałem z Zurowakim. A tak poza tym to Leon, Skrabacz, wychowawca Skorska, Zaród, Nosek xD, Mikosinska (ha tfu), Stąsiek. Reszta z nazwisk mi uciekła
@RandomowyMirek Citakowa to była prze franca - przeciwienstwo swojego męża. Citak uczyl mnie matematyki - zajebisty facet :) Nooo i jeszcze wspomnę największą gwiazdę tej szkoly- oczywiście Wandzia od fizyki ! eh... fajne czasy( ͡ ͜ʖ ͡) kiedyś to było...