Wpis z mikrobloga

  • 2293
Te k...wy tak podzieliły społeczeństwo, że żadnego patriotyzmu nie czuje 10 kwietnia, wręcz przeciwnie. Obrzydza mnie to. A pamiętam ten dzień 11 lat temu, wszyscy byli zjednoczeni. Tak by zostało gdyby nie karakan i jego chore wizję.
#tvpis #bekazpisu
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adasko_900: lech był fatalnym prezydentem, no dupeł go przebił coprawda, ale nie czułem wtedy żadnego żalu. Jedynie załogi i BOR mi było szkoda, paru postaci jak Kaczorowski itp. Od razu była wojna i karakan show. Juz wtedy mnóstwo osob #!$%@?ło pis
  • Odpowiedz
A pamiętam ten dzień 11 lat temu, wszyscy byli zjednoczeni.


@adasko_900: ja chodziłem wtedy do gimnazjum i nastroje były takie żeby jeszcze jeden taki tupolew poleciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@not_me podzielony narod? Na tych co akceptują wszystkich, również zagorzałych katolików i na tych którzy są zagorzałymi katolikami i nie tolerują nikogo. Od 1990roku nikt tak nie radykalizował społeczeństwa jak te pisowskie tępe #!$%@?
  • Odpowiedz
@temp16: ja szkalowała karakanow ale po katastrofie było mi smutno, przeżyłam to jakos tam minimalnie. Nie śmiałam się z katastrofy dopóki nie zaczęło się tańczenie na grobach
  • Odpowiedz
@adasko_900: #!$%@?ć PiS, PO, Tuska i Kaczyńskiego, ale #!$%@?, że to PiS "dzieli naród" to trzeba mieć dobrze nasrane. Wiem, że tutaj większość ma 13 lat, ale polecam cofnąć się do niedoszłej koalicji POPiS i kto pierwszy zaczął jazdę po bandzie.
  • Odpowiedz
To była tragedia nasza Polska i w tamtym czasie to był szok. Pamiętam dni i tygodnie po. Wszyscy myśleli tak samo.


@justlooking5: albo nie pamiętasz, albo mówimy o twojej bańce informacyjnej. Reakcją moją i większości moich znajomych było "dobrze że zdechł, kiedy następny?".

Taki tam sondaż z 27 marca

Gdyby w drugiej turze znaleźli się Bronisław Komorowski i Lech Kaczyński, ponownie wygrałby ten pierwszy. Na marszałka Sejmu w drugiej turze chce
croppz - > To była tragedia nasza Polska i w tamtym czasie to był szok. Pamiętam dni ...

źródło: comment_1618102192uCP4Uw1ND15tWmqAnTrQZ0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@OsamaPepe o tym #!$%@?ę, gdyby nie ten cały jad który się wylewał, miesięcznice, bronienia krzyża, Wawel, pancerne brzozy, wybuchy itp., to co roku byłby jakieś obchody, prezydent, premier i marszałkowie złożyli by wieniec i koniec. Każdy miałby #!$%@?. A tak jest jak jest, negatywne emocje u każdego.
  • Odpowiedz
@adasko_900 narto p0lski to banda idiotow, debili co wybrali dwukrotnie rzad pisu. Gdyby nie smolensk, to byloby xo innego. Imigranci, lgbtqwert, czy inne rzeczy. P0lactwo to banda debili i bezmózgow co sprzedali kraj za 2 srebrniki miesiecznie od bombelka, nie oczekuj od nich za wiele
  • Odpowiedz
@adasko_900: Kto był zjednoczony 11 lat temu? Dla mnie ta katastrofa to był pokaz niekompetencji i nieudolności ludzi u władzy, a później szopka która się zaczęła i toczy się ją po dziś dzień.

O jakim patriotyzmie mówimy?

patriotyzm

1. miłość do własnej ojczyzny i gotowość poświęcenia się dla własnego narodu;

2. lokalny patriotyzm - silne przywiązanie do miejsca, w którym się mieszka

- sjp
  • Odpowiedz