Wpis z mikrobloga

@rozjuszony_przecinek: No wszystko działa wolniej. Klatkaż normalnie, jakby cała gra zwolniła, dużo dłużej trzeba czasu by pełną prędkość uzyskać,, autka mniej skręcają itp. NIc nie zmieniłem w kompie, tutaj wykluczam, bo wszyscy wolniej się ruszają. Tak samo piłka, jest wiele wolniejsza, od nowa muszę się uczyć ruchów, bo wszystko wolniej. Mam nadzieję, ze wystarczająco obrazowo. :)
@bungoo: Tak, ale nie tylko ja tak wolno się ruszam, sprawdzałem nawet czas, normalnie leci. A nie jestem na żadnym spidzie. Albo mam placebo i jestem lepszy niż mi się wydaje, albo popełnili jakieś zmiany w poruszaniu się o których nikt nie mówi.
@DeJk_SEBa: Ja w to gram prawie codziennie od ostatniego starego sezonu i niczego nie zauważyłem. Bawiłeś się może ustawieniami Nvidii? Bo ja coś raz zrobiłem że gra działała jakieś 1,5 razy szybciej.
@FuzzyWuzzy: Ja nie grałem z od świąt, może to moje złudzenie, bo w międzyczasie byłem trochę chory w sumie.
Skoro nikt nie widzi różnicy, to musi mi się wydawać tylko. No ale spoko, wreszcie mam rangę na którą się czuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)