Wpis z mikrobloga

@Cinkito W sumie to nie wiemy czy #!$%@?ło. DG2 oficjalnie nie zostało zapowiedziane dotąd ale nie znaczy że tego nie zrobią Jak skończą z Multiplayerem do TLoU i remakiem to może Bend wróci do DG2? Że dotychczas Sony nie dało zielonego światła to nie znaczy że nie dadzą w ogóle tylko że woleli skupić się na TLoU2.

Wolę mieć takiego problemy niż żadnej gry first-party przez rok od premiery konsoli
@Cinkito: Ja na początku kręciłem bekę z Xboxa i póki co miałem rację bo sprzedażowo w porównaniu z PS5 leży i kwiczy. Coś tam czasem zerknę okiem co nowego się pojawia ale Xbox to sprzęt nie dla mnie chyba, że za jakiś czas na potężnej promocji.
@Cinkito: Od zawsze miałem Xboxy ale po oneS stwierdziłem, że chce PS ze względu na gry i VR. Miałem brać 4pro ale akurat ps5 wychodziło to wybór był prosty hehe, wystarczyło tylko zamówić :D
Po jakoś czterech miesiącach polowania się udało i ogólnie jestem zadowolony, ale z przeglądarką #!$%@? na maxa... Jak chcę włączyć sobie film to muszę zmienić na lapka albo X, tylko, że X jest pożyczony a z lapka
@Cinkito: Ciekawe jakie będą fikoły robić jak Sony wprowadzi swoją wersje gamepassa. Pewnie te same co teraz xD jak Sony wypuściło gry na premierę ps5 to śmiech ze remastery i remake’i, a Xbox w tym czasie nie wypuścił przez bodajże 3 miesiące żadnego exclusiva a tym pierwszym był czasowy Tetris Effect xD to samo robią z ta afera ze studiami, ze bend jest zmuszane żeby robić kolejna grę żeby szybciej coś
@oskiWaliKioski: Ty serio porównujesz poprzednią generację (xbox one s - odpowiednika ps4 slim) do PS5? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i podsumowujesz, że na PS5 lepsza grafika? Znasz coś takiego jak Xbox Series X? Jak się z Was nie śmiać? No wytłumacz, jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) @dzeksondzekson yhmm, Sony Wam wszystko da i wprowadzi. Zapytaj @Cinkito, powie Ci, że już macie tego
@oskiWaliKioski: Typie, napisałeś też to "Ogólnie różnica obrazu i dźwięku na tym samym sprzęcie, kablu i ustawieniach jest duża (XoneS/PS5)". To chyba oczywiste, że jest duża skoro porównujesz najsłabszą konsolę poprzedniej generacji do aktualnej generacji typie. Do PS5 porównuj Xbox Series X, TYPIE ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie wciąż nie pojmiesz o czym mowa, otóż xbox One S wyświetlał obraz maksymalnie w 1080p a PS5 i Xbox
żeby walczyć z trollami chcesz czekać na powrót największego trolla? Ymmm to tak nie działa, wtedy jeszcze większy będzie syf


@P4tryxus: Ale ja nie chcę z nimi walczyć xD
Sony Wam wszystko da i wprowadzi. Zapytaj @Cinkito, powie Ci, że już macie tego typu usługę. Tylko jakoś w Polsce tego nie ma... Ale tak, nie mamy w co grać, 290 gier w Game Passie, 86 gier z EA PLAY


@rbbxx: No bo mamy, ps now jest, choć ma trochę inne założenia (nie wchodzą gry na premierę). I gier jest tam 800-900. A z tą dostępnością w Polsce to oficjalnie