Wpis z mikrobloga

Moja pandemia. Trzy propozycje w czym przenosić użyte maseczki, gdy mamy jeszcze daleko do domu, a powinniśmy już założyć świeże.

Opis poszczególnych pojemniczków, może też jakieś dygresje w moich komentarzach pod tym postem, za chwilę.

#tomaszowmazowiecki #lodzkie #polska #mojapandemia #noszemaseczki #kochampolske #koronawirus #pandemia #covid19
Pobierz E.....0 - Moja pandemia. Trzy propozycje w czym przenosić użyte maseczki, gdy mamy je...
źródło: comment_161800350168fadEUFBdCTpvVNZhEEEP.jpg
  • 10
1. Opakowanie po musujacych pastylkach. Ja miałem akurat witaminę C, często są to jakieś suplementy diety. Najbardziej dostępne z tych trzech, które obecnie mam.

Pojemność – na pewno dwie maseczki wielorazowe.

2. Jest to wkład na lód do butelki na wyjścia trekkingowe, turystyczne. Butelki kupiłem w Tesco poniżej 3 zł za sztukę, ten wkład nie jest mi potrzebny, trochę nawet utrudniał. Ale jak się okazuje dobrze, że nie wyrzuciłem.

Pojemność – na
@ETM97200: Poza tym do użytych maseczek. Każdy zakręcany plastikowy kubek. Butelka od tej herbaty na chłodno, jak ona tam ma ? Nesti? Tyle że im głębsze tym trudniej szybko przetrzeć po spryskaniu denaturatem. W te tubki wkręcam po prostu szmatkę.