Wpis z mikrobloga

Mirki #pytanie. Człowiek się trochę dorobił, kupił sobie w końcu to własne M3 i przestał żyć jak zwierzę w wynajmowanych mieszkaniach, które lata świetności miały dawno za sobą. Do sedna - po raz pierwszy mam w łazience deszczownicę. Początkowy zachwyt został ostudzony przy pierwszym myciu łazienki. Czy ktoś z Was ma jakimś patent jak doczyścić deszczownicę z osadów z kamienia? Wysoko to i niewygodnie ręce trzeba unosić. Umyłem ją patyczkiem do uszu między tymi gumowymi dyszami, ale zajęło to mnóstwo czasu. Aż się odechciewa korzystać. Jest na to jakiś sposób, którego nie znam?

#sprzatanie #lazienka #mieszkanie
  • 15
  • Odpowiedz
Umyłem ją patyczkiem do uszu


@drsadam: Kibel myjesz starą szczoteczką do zębów xD? Węź normalną dużą szczotkę, chemię, machnij dwa razy, spłucz prysznicem a nie się #!$%@? patyczkami.
  • Odpowiedz
@drsadam ogolnie to sama ta koncówka kwadratowa lub okrągła jest do dokupienia za pare dych. Chyba ze masz bardzo ekskluzywny model. Więc w razie czego sobie kupisz nową;). Ja mam taka zwykłą Deante i nie ma problemu.
  • Odpowiedz
@drsadam: kup sobie jakiś płyn do usuwania kamienia który będzie bezpieczny dla elementów metalowych, np tanio z lidla to co na foto (nadaje się też mega spoko do mycia wanien akrylowych). Do tego szmatka która ci nie porysuje powierzchni i tyle.
Opcja druga to ocet (ale niektórzy producenci nie zalecają) lub kwasek cytrynowy (tu producenci piszą że spoko).
W obu przypadkach po psiknięciu trzeba trochę odczekać żeby przeżarło kamień.
Swoją drogą
thewickerman88 - @drsadam: kup sobie jakiś płyn do usuwania kamienia który będzie bez...

źródło: comment_1617974184C8w0lXQGtbQ9KKDcg9QdAQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz