Wpis z mikrobloga

Hej #motomirki

Mam kat. A i szukam pierwszego moto. Ma służyć na długie trasy (100% szosa).
Budżet na sam motocykl to tak 7000-15000 zł (ale im mniej, tym lepiej).

Na takiej CBR600f F4i/PC41 da radę wysiedzieć kilka godzin, czy lepiej celować w coś pokroju Fazera albo FZ6? Jazda nakedem będzie uciążliwa w dłuższej trasie?
Brać pod uwagę motocykle na gaźnikach czy lepiej się nie pakować?

#honda #yamaha #suzuki #kawasaki
#motomirko #motocykle
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uqes: polecam cbr1100xx, mozna jechac grzecznie, mozna #!$%@?, w trase jest lux, na miescie tez daje rade. Bylem na tym moto w Chorwacji i nie mogę narzekać. Wg mnie o nakedzie nawet nie mysl.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Uqes: Fazer z owiewkami, suzi gsxf, tdm900, vfr 800 itp. Nakedy bez owiewek i plastików to gówno w którym idzie ogluchnac powyżej 100kmh i #!$%@? w kolana.
A ta cbra to podobno najwygodniejszy sportowy. Dla mnie jakby R6 miało wyżej ster i większą owiewkę to byłby fazerem
@Uqes: Ja własnie myślę o CBR600F / CBR650F, dziś jadę jedną przymierzyć.
Wcześniej FZ6n i chcę coś z owiewką... A cały czas myślę o FZ8.
W tym budżecie to raczej F4i
@Uqes: polecam cbr1100xx, mozna jechac grzecznie, mozna #!$%@?, w trase jest lux, na miescie tez daje rade. Bylem na tym moto w Chorwacji i nie mogę narzekać. Wg mnie o nakedzie nawet nie mysl.


@wiewior_s: 1100 to chyba trochę dużo na początek
Pytasz jeszcze o nakeda: a jakiego masz konkretnie na myśli?


@MisPalkis: z wtryskiem SV650, Z750 i gaźnikowy bandit albo hornet (nie podoba mi się zadupek w pierwszych wtryskowych hornetach i wydechy w GSR600)

@Uqes: Jak dalekie trasy to polecam FJR


@STRawny: na początek to chyba trochę za duże
@Uqes: Na nakedzie spokojnie da sie jezdzic do 120 caly dzien. Swoja droga watek poszedl w te sama strone co zawsze: kazdy poleca motocykl, ktorym sam jezdzil/chce jezdzic i zawsze z nadmiarem (w kontekscie pojemnosci)