Wpis z mikrobloga

#rower
Mireczki uważajcie z lampką bo jest za dobra xD
Przed chwilą jakiś furiat za kółkiem zajechał mi drogę i chciał mnie pobić bo mu za mocno świeci po oczach.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majkel34: Szarpaniny nie było bo zdążyłem uciec do domu. Facet około 30 lat, gruby. Miał kolegów w podobnym wieku, może młodsi. Włączył się do ruchu dwie ulice wcześniej niż skręcałem. Jak skręciłem to skręcił za mną i zaczął trąbić. Zignorowałem to bo myślałem, że po prostu jest sfrustrowany bo musi za mną jechać. Przed tym zanim skręcił nie widziałem migacza, więc uważam, że pojechał za mną specjalnie aby dać mi
  • Odpowiedz
@Adrian00: w żaden sposób nie popieram tego frustrata ktory sie na tobie wyżywał ale tak może sie kończyć jedna z rowerowych chorób tzw. "lumenoza" czyli odpał na punkcie ilosci posiadanych lumenów w stosunku do straconych pieniędzy.
Czasy nie sa łatwe, dilerzy zalewaja rynek tanim towarem a takie osoby jak ty, które mysla ze im bardziej sie podswietlą tym bardziej będą bezpieczne, padaja ich ofiarą.
  • Odpowiedz
@T1001: Głównie mi chodziło o długi czas na jednym ładowaniu i te lasery wyznaczające odstęp. Przednią mam lumen streak 1000 xD Najmocniejsze światło używam tylko w lesie. Normalnie używam 3 trybu w nocy i migjącego w dzień. Ustawioną mam lekko w dół.
Nic ciekawszego nie znalazłem jeśli chodzi o pojemność baterii. Lubię jeździć długo w nocy. Szczególnie jak pogoda dopisuje.
  • Odpowiedz