Wpis z mikrobloga

Zamierzam zrobić dzisiaj sobie trening w domu:

- Rozgrzewka

- Biceps na stojąco 1 seria

- Pompki na szeroko 1 seria

- Pajacyki (nie mogę za dużo bo noga bolii)

- znów biceps, pompki i pajacyki. Pajacyki zostają na 6-7 razy, ćwiczenia na biceps zmieniam, później zamiast bicepsu wchodzą barki, a zamiar pajacyków skręty tłowia z 10kg obciążenia.

Ma takie coś sens? Ewentualnie mogę dodać do całości brzuszki, które mam zamiar zrobić na końcu.

#pakiernia #silownia #treningwdomu
  • 14
@Pyrakus: hantel, lina do obciążenia, pas (nie wiem po co mi skoro drążka nie mam :D), a ławka to może być prowizoryczna, bo nie ma u mnie miejsca. Chcę najprostszy możliwy trening, żeby sobie poćwiczyć, a nie #!$%@?ć się jak dętka od roweru.
@Svetlan: no tak, bo przecież bardziej skomplikowane treningi sprawią, że nim zdążysz powiedzieć "STOP NIE CHCĘ TAK OGROMNYCH MIĘŚNI MAM MARZENIA!!", będziesz wyglądał jak Pudzian. Dlatego ostrożnie z pajacykami i pod żadnym pozorem nie dorzucaj pompek.
@WlasciwosciBetonu: Bardziej mi chodziło to że ludzie dają treningi, które wymagają niesamowitego wysiłku. Ja ze swoją 'dietą' zwyczajnie tego nie jestem w stanie udźwignąć i nie wyrabiam 'norm' żywieniowych przez co czuję się potwornie zmęczony i ospały. Wolę sobie porobić jakieś śmieszne pajacyki i się namachać pobudzając swój organizm niż siedzieć i ładować w łapę 25 minut co u mnie dużo nie zmieni.

Widzę, żeś twardy jak beton aczkolwiek zlituj się
@Svetlan: nie mam nic przeciwko pajacykom. Świetnie nadają się do jakichś tabat i tego typu treningów. Po prostu śmieszy mnie to, że większość początkujących zawsze wspomina o tym, że nie chce być zbyt #!$%@?. Oprócz tego treningu co napisałeś, robisz jeszcze jakieś w tym stylu?
@WlasciwosciBetonu: Robię to co mogę z jednym hantlem. Biceps, barki, wiosłowanie jednym hantlem, triceps (o ile po pompkach jeszcze mam siłę).Do tego oczywiście pompki szerokie, wąskie, diament, nogi stopniowo co serię wyżej. Staram się robić wszystkie partie ale nie do kompletnego przemęczenia. Jako taki trening ogólno-rozwojowy. Oczywiście się też rozciągam. Te pajacyki miałby być po to, żeby zniwelować przerwy, które potrafią mnie wybić z rytmu treningowego. Zastanawiam się nad workiem treningowym,