Wpis z mikrobloga

#rozdajo

tl;dr: Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą zdobycia megapakietu książek o męskim stylu o wartości 250 zł!

Być może jesteś w gronie kilkunastu tysięcy wykopków, którzy docenili wydaną przez nas książkę o praktycznej męskiej modzie, która pomogła już ponad 3500 Czytelników ogarnąć praktyczną i stylową męską garderobę (na sezonowe, ebookowe dodatki zdecydowało się zaś ponad 1000 osób). Jeśli tak, to bardzo dziękuję Ci za wsparcie. Jeśli nie, to zapraszam do zapoznania się z tematem, zwłaszcza w sytuacji gdy chcesz ogarnąć swoje ciuchy, by było dobrze bez nadmiernego fircykowania, albo znasz kogoś, komu przydałoby się to zrobić.

Dlaczego nasza książka i dodatki do niej są warte uwagi?
- jest zbudowana na zasadzie kapsułowej garderoby, czyli takiej, w której z niewielu rzeczy jesteś w stanie wycisnąć maksimum możliwości
- napisana jest prosto i konkretnie, bez rozwodzenia się nad niepotrzebnymi szczegółami
- zawiera dużo praktycznych zdjęciowych inspiracji, przez co od razu widać o co chodzi i nie trzeba nam wierzyć na słowo
- jest pięknie wydana, przez co sama stanowi estetyczny wkład w twoją domową biblioteczkę

Dziś właśnie zapraszam do wzięcia udziału w rozdajo, w ramach którego możesz wygrać megapakiet książek o męskim stylu o wartości 250 zł! Papierową książkę mogę wysłać z dedykacją albo lennyfacem (patrz zdjęcie w pierwszym komentarzu)! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania świeżutkiej, pięknie pachnącej i jeszcze lepiej prezentującej się pozycji książkowej wraz z ebookowymi dodatkami na poszczególne sezony! W sumie znajdziesz w nich ponad 300 gotowych propozycji zestawów w rożnych stylach.

Losowanie z użyciem #mirkorandom odbędzie się w piątek 9.04.2021 r. o godzinie 20:30, jak tylko wrócę z wyjazdu służbowego.

Na okres preorderu wiosennego dodatku, czyli do 12.04.2021 postanowiliśmy dać darmową przesyłkę na hasło DOSTAWA by dotarła ona do jak największej liczby osób w modowej potrzebie. Jeśli więc nie wierzysz w ślepy traf i wolisz bardziej tradycyjne metody pozyskiwania rzeczy, to możesz ją kupić w oficjalnym sklepie:

https://sklep.dandycore.pl/pl/c/Ksiazka/16

A wiesz co jest najlepsze? Nie musisz kupować kota w worku, bo pod TYM LINKIEM znajdziesz darmowy fragment, który jasno pokaże Ci czego możesz spodziewać się po "Męskiej Szafie".

Ale to jeszcze nie koniec! Wielu z Was pytało o rabat dla Mireczków. Jako że wizja bankructwa i siedzącego na plecach komornika już od dawna nam nie grozi, dziś mogę z przyjemnością mogę go zaoferować! Na hasło:


otrzymasz 10% rabatu na CAŁY POZOSTAŁY ASORTYMENT naszego sklepu (na pozostały, bo książkę fizyczną bardziej się opłaca wziąć z darmową przesyłką)! Dzięki zaangażowaniu naszych wiernych mirabelek i mireczków (było do tej pory takich ponad 100) udało nam się wyjść z finansowego ambarasu, więc niech to będzie taki ukłon w stronę tych, którzy nieustannie nam kibicują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam Was serdecznie, dziękuję za wsparcie i życzę, by wiosenne słońce jak najszybciej nas ogrzał swoimi ciepłymi promieniami

Wasz Uszaty

PS: Niedługo będziemy startować z preorderem limitowanej kolekcji skórzanej, w drugim komentarzu znajdziecie zdjęcie torby, która w mojej ocenie rozwala system i będzie dostępna w atrakcyjnej cenie (oprócz elastycznych pasków i cienkich portfeli)

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #modadamska #ksiazki #literatura #czytajzwykopem
UszatyBloger - #rozdajo

tl;dr: Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą zd...

źródło: comment_16178907138oYJWIXFkIeheuJOu89Wzs.jpg

Pobierz
  • 18
@Rudszy_132: Nie lubię Alpha M, nawet nagrałem rant na niego. Pod koniec tego filmu koleś wskazuje, że jak się ma styl, to basicowe tutoriale są bez sensu. Ale jak się nie ogarnia, to warto zacząć od fundamentów, takich jak np. nasza książka :)
@White_Magpie: Też jestem z niej cholernie zadowolony! Kupiłem kiedyś podobną i nosiłem ją cały czas, wiele osób też o nią pytało. To teraz 100 takich osób tez będzie mogło się przekonać, że połączenie materiału i skóry na torbie to ekstra sprawa, bo i ładne i uniwersalne.
@UszatyBloger: zesram sie teraz, ale dla mnie jestes chlopie majsterszytkiem. Serio. Tak poniekad sledze Cie odkad zaczynales, bylo to owczesnie dosc slabe w mojej opinii.

Mijaja lata, u mnie juz kolejny rozowy, co jakis czas jak sie przypomnisz na wykopie pokazuje Twoje stylowki rozowemu do oceny.