Wpis z mikrobloga

@Flypho: A chociażby Caster Semenya? Biologia nie jest zero/jedynkowa i podchodzenia do niej na chłopski rozum nie ma sensu

Plus - to, że do kobiety zwracasz się per "ona" to właśnie wynik czegoś, co w polskim nazywamy płcią społeczną
@Flypho: Bardzo znana biegaczka, z którą były afery. Nie unoś się dumą w swojej ignorancji.

Czego nie rozumiesz w podziale sex:female gender:woman? Bo dokładnie o tym mówi się w kontekście płci społecznej. To, że kobiety noszą sukienki jest wynikiem tego, że na to pozwala się płci społecznej - kobietom. W innych czasach i innych kulturach niekoniecznie były takie wymagania. Co z biologii wpływa na to, że samica człowieka może nosić sukienkę,
@Loleczek19:
Nie jestem fanem lekkoatletyki wiec nie wiem dlaczego miałbym znac. Kojarzę tego faceta tylko dlatego ze zaistniał z oszukiwania ze jest kobieta. Ma chromosom Y wiec każdy genetyk uzna go za mężczyznę. Sprawa jest zamknięta, nawet bez oglądania narządów płciowych. To facet.

Czego nie rozumiesz w podziale sex:female gender:woman? Bo dokładnie o tym mówi się w kontekście płci społecznej.

Nie rozumiem do czego jest mi on potrzebny.

To, że kobiety
@Flypho: ok, widzę, że od człowieka biorącego wszystko na chłopski rozum, zrozumienie pojęcia interpłciowości przewyższa zdolności intelektualne.

Wracaj do klepania na linii produkcyjnej, tam chłopski rozum daje radę i rzeczywiście nie spotkasz się z bardziej złożonymi aspektami świata i biologii