Wpis z mikrobloga

  • 38
@Kryptonim_Janusz więc niech nie mówi innym że rozwód do zło. Tym bardziej że wychodzi na to że to ona zrobiła sobie dziecko z innym podczas trwania małżeństwa. O to w tym wszystkim chodzi, że sama nagminnie korzysta z rozwodu, ale reszta ma ratować małżeństwa mimo wszystko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Hissis: nikt by się jej nie czepiał gdyby nie ta kipiąca katolicka i prawicowa obłuda.

Oni mogą robić co chcą a przeciętnego obywatela będą pouczać i wręcz przymuszać do życia w czystości. XD
  • Odpowiedz
@Hissis: ale to ona sama została wywleczona na piedestał i używana do walki politycznej jako córka świętych zmarłych w zamachu, wzór cnót wszelakich. Tak jak wywlekanie syna Beaty Szydło - propaganda czyniła z niego nowego świętego, to proszę - pokażcie jaki święty.
  • Odpowiedz
@Kryptonim_Janusz: po pierwsze do lewaka mi daleko bo lubię pieniądze i nienawidzę jak ktoś mi je chce odebrać. Jestem co prawda za związkami partnerskimi bo jestem w związku z facetem (olaboga aż od 15 lat bez żadnych skoków w bok!) dlatego też jestem za choćby uregulowaniem związków partnerskich. I tak. Jestem za tym, ze nie moja sprawa kto z kim i ile razy. Ale jeśli ktoś jak Marta mówi o tym
  • Odpowiedz
Ty, a jak ojciec pali szlugi, i mówi dziecku, że palenie jest złe, to hipokryta i dzieciak powinien go wyśmiewać?


@Hissis: Tak, oczywiście, że tak. Jak mnie mama złapała na paleniu to ją wyśmiałem. Rzuciła w 2 miesiące i dalej mnie hejtowała, ale już nie miałem argumentów.
  • Odpowiedz
do lewaka mi daleko bo lubię pieniądze i nienawidzę jak ktoś mi je chce odebrać. Jestem co prawda za związkami partnerskimi bo jestem w związku z facetem (olaboga aż od 15 lat bez żadnych skoków w bok!) dlatego też jestem za choćby uregulowaniem związków partnerskich. I tak. Jestem za tym, ze nie moja sprawa kto z kim i ile razy.


@#!$%@?: jesteś lewakiem korwinistą. W sejmie niesłownych ludzi jest 99% to musisz
  • Odpowiedz
@#!$%@?: lewaki chcące aborcji na żądanie, darmowej antykoncepcji i generalnie gardzące tradycyjnym modelem rodziny, czepiają się że ktoś wziął rozwód xDDD
  • Odpowiedz
@Kryptonim_Janusz: "Osoba publiczna – osoba, która wykonuje funkcje publiczne lub przez inną swoją działalność zawodową, gospodarczą, społeczną, polityczną, kulturalną itp. wpływa znacząco na funkcjonowanie społeczeństwa, przeciwieństwo osoby prywatnej." Według tego opisu jest. I tak. Jestem lewakiem korwinistą bo popieram wiele postulatów Korwina ale z wieloma też się nie zgadzam. Aczkolwiek bliżej mi do Korwina niż Zandberga
  • Odpowiedz
@jbagiet: za WP.pl "..Dla wielu motywacje Marty Kaczyńskiej i jej poglądy pozostawały tajemnicą - aż do momentu, kiedy zaczęła ona publikować swoje (już po krótkim czasie głośne) felietony w prorządowym tygodniku "Sieci". To właśnie na jego łamach wcieliła się jesienią w rolę ekspertki. Skrytykowała promującą edukację seksualną kampanię Anji Rubik #sexedpl.

Argumentowała m.in., że autorzy zignorowali "normy kulturowe i zasady moralne", a także, że kampania nie zaznacza, że "najbezpieczniej jest
  • Odpowiedz
po pierwsze do lewaka mi daleko bo lubię pieniądze i nienawidzę jak ktoś mi je chce odebrać


@#!$%@?: lewaki też lubią pieniądze i też nienawidzą gdy ktoś im chce je odebrać.

  • Odpowiedz
@#!$%@?: ostatnio FB w liście proponowanych kontaktów mi ją zasugerował. Przypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz