Wpis z mikrobloga

Januszex żałuję 30 zł msc na #senuto, czy getresponse, a że ja kreatywność w CV wpisane mam to używam własnych skryptów śledzących, postawiłem sam swoje getresponse, swoje generatory raportów, swoje boty na Instagramie, swoje Pixele/capi skonfigurowane na własnym serwerze, nawet hurwa swojego ahrefsa mam jako apke desktopowa i zastanawiam się co z Januszem jak odejdę z tej pracy na czarno z resztą xD

Marketing to ciezki kawałek chleba, szczególnie kiedy jesteś jak kierowca tira rozpoczynający pracę w nowej firmie, ale tira sam se ogarnąć musi a szef już 10 zleceń podesłał na już.

#marketing #marketinginternetowy #pozycjonowanie #pracait #facebook #socialmedia #reklama
  • 17
@open-alpha
Google Analytics - moja alternatywa to Matomo,
Getresponse i automatyzacja - Mautic,
Capi skonfigurowane w GTM,
Raporty - dostosowałem pod własne potrzeby arkusze Googla łącząc je pośrednio i bezpośrednio ze źródłem danych przez API,
Automatyzacja Insta - InstaPy przerobione pod siebie w pythonie
Ahrefs - nie pamiętam nazwy narzędzia, jutro napiszę, ale znalezione na githubie

Plus SuiteCRM

A, i do kampanii na FB mam jakieś hinduskie narzędzie, które łącze z aplikacją
@Iudex robienie adsow zanudzi mnie na śmierć, ale coś bardziej technicznego to jak najbardziej z pocalowaniem w rękę przyjmę ( ͡º ͜ʖ͡º). W marketingu lvl over 999, hobbystycznie tworzę swojego SaaSa do obsługi kampanii mailowych/fejsbukowych, ale brak czasu.
Skill na poziomie blueprinta Marketing Developera + front-end w CV też się przewija
@DzieckoNaLato: praca w takim januszeksie rozwija. wiem, bo sam pracowałem w jednym.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może i nie stworzylem swojego ahrefsa, ale raz się #!$%@?łem i nauczyłem php (system katalogów bazował na khem... pożyczonych kawałkach kodu z sunrise, zaplecza, podstawy js/css żeby coś poprawić w kodzie, innym razem się #!$%@?łem nauczyłem się mysql'a ogarniać bo mi się nie chciało notatek z działań robić, 5 GB bazę też
@DzieckoNaLato no mój Janusz tak samo gruby xD.
Ale w sumie ta współpraca się opłaciła. Nauczyl się i Jak rzuciłem robotę to mi się zdarzają nieopodatkowane fuchy typu szybka stowa za poprawienie w CRM jednej funkcji w 5 minut
@Patryk: W sumie przeglądałem sobie wypok pierwszy raz od długiego czasu i zobaczyłem ten post. Pół roku temu zrezygnowałem z Januszxa za 3k na czarno, przerzucając się na tyrke za 17k. Polecam, mimo że Januszex się obraził i wręcz wymagał fuch za 20pln/h po odejściu xD