Wpis z mikrobloga

Doktoranckie mirki, czy aplikowal moze ktos o projekt w ramach funduszu Nawa? Konkretnie chodzi o Bekkera, ktory od tej edycji jest tez dla doktorantow. Chcialem sie zapytac jak wyglada ocena wnioskow albo co sie liczy dla komisji. W sensie kto by nie chcial miec pracownika na rok za darmo. Jest fajny psor w Cambridge, ale nie wiem czy mam pisac do niego bezposrednio czy najpierw zapytac promotora o ustalenie propozycji? Jak wyglada taka miedzynarodowa wspolpraca? Chcialbym wyjechac i nie mam pojecia jak to wyglada. Mam pubsa w small i nagrode za magisterke wiec chyba calkiem spoko jak na drugi rok.

#doktorat #emigracja #studbaza
  • 1
Jest fajny psor w Cambridge, ale nie wiem czy mam pisac do niego bezposrednio czy najpierw zapytac promotora o ustalenie propozycji?


@Szatanski_werset: jak promotor chce Cię puścić w czasie doktoratu, to może mieć pomysł na jakąś współpracę, żebyś nie jechał i nie robił rzeczy całkiem oderwanych. Więc jeśli widzicie potencjał współpracy, to ustal z promotorem co moglibyście zrobić w czasie Twojego stażu, następnie niech on wyjdzie z propozycją współpracy i podzielenia