Wpis z mikrobloga

Czy Days Gone ma jakies momenty w których mocno można utknąć? Bo wybrałem poziom trudny i jak na razie oprócz większej ilości hitów do zabicia i większych obrażeń od przeciwników nie zauwazyłem i nie jest to jakoś szczególnie trudne, ale no zastanawiam się czy potem nie utknę gdzieś na zawsze
#ps4 #daysgone
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FPmaster: ale hord masz kilka. W sumie przez całą grę są. Ja bym nie zmieniał. Jak będzie ciężko z horda to zmienisz na jej czas poziom trudności i potem wrócisz
@bomba4: Tyle ze w trakcie gry nie mozna zmienic poziomu i w tym rzecz na nizszy, bym musial zaczać grać od nowa a teraz jestem mniej wiecej na takim etapie ze by nie było zal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bomba4: Nie wiem czy to była horda, ale eksplorowałem sobie jakieś jezioro i nagle wyskoczyło na mnie z 60 zombie i faktycznie jest ciężko jak za blisko się podejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FPmaster: tak, to była horda. Ale to jest aktywność poboczna. Z głównych misji to będzie tylko 2 albo 3 hordy do zniszczenia. Ale za to najtrudniejsze. Jak chcesz je robić, to najlepiej na samym końcu