Wpis z mikrobloga

Mam zamiar stworzyć wiekopomny Projekt Bogna, który na zawsze rozstrzygnie, czy samo posiadanie tzipy wystarczy, aby faceci skakali jak małpy i pozbawiali się godności i honoru w imię mitycznego roochańska.

-zakładam fejkowy profil na portalu Fotka
-będzie to profil laski 1/10, max 2/10 (najlepiej jakaś gruba i zaniedbana locha ze zdjęciami złej jakości)
-zaznaczę, że mam wykształcenie podstawowe (błędy ortograficzne), piję, palę, mam troje dzieci, ale jestem wolna
-bezrobotna
-imię jakieś chvjowe, typu Bogna xD
-miejsce zamieszkania - jakaś wioska w okolicach Chorzowa
-będę patrzył, ile mam par, sam nie będę inicjował żadnych rozmów (ale facetom będę dawał "jak leci" serduszka, czyli takie łączenie się w parę)
-w rozmowach będę zachowywał niski poziom kultury wypowiedzi, może nawet będę stylizował pisanie na etnolekt śląski

Jestem ciekawy, jaki będzie wyglądał przeciętny profil faceta, który będzie do mnie zarywał (bo jestem pewien, że tacy sie znajdą).

#blackpill #przegryw #projektbogna #fotkapl
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jadewtrzyzer0cztery: Udowodni, że kobieta może być brzydka, biedna, bezrobotna, głupia, po "zawoduwce", pić, palić, mieć kilka dzieci z różnych związków a i tak to będzie wystarczające, żeby mieć adoratorów na pęczki i sobie wybrać samca na wieczór. Wystarczy, że jest kobietą.
  • Odpowiedz