Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 39
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:02:03, Środa, 07 kwietnia 2021. Imieniny: Rufina, Celestyna, Jana. Słońce wstało dziś o 06:04. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 13 godzin i 29 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:33. Ciemna noc zapadnie o 20:56, ale gwiazd można wypatrywać od 20:10.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 19
@micke: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: i reszta

Dzień dobry,

Ja dzisiaj jestem sennym świstakiem, mocno. Podczas tygodniowego L4 rozregulowałem swój zegar biologiczny chodząc w kimę koło 12:00 - 2:00 i ciężko mi teraz zasnąć o 22 tak, żeby wstawać wyspanym o 6 i wierciłem się wczoraj w nocy nie mogąc zmrużyć oczu. Pogoda za oknem też jakaś taka morowa, niby słońce świeci ale po drugiej linii frontu idzie tzw. chmura od

Dzień dobry!
Dojechałem ale zimno oraz śniegiem sypie czasami i tak przez całą podróż. Dobrze że opon nie zmieniłem bo czasami drogi były białe i do tego zima ponownie zaskoczyła drogowców ¯_(ツ)_/¯
Budowa w porcie Travemünde, ciągnie od morza tutaj a skoro morze to nie może być inaczej jak coś z morza. Morze piszemy przez rz bo słowo zaczerpnięte zostało z rosyjskiego morie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
źródło: comment_1617781339HRG4qGycVv7aZtr4ZQCrCZ.jpg
@slabehaslo:

Tydzień temu w niedzielę czułem, że coś jest nie tak - ściśnięte gardło, płuca lekko prowokowały do kaszlu i ogólne rozbicie, a znając siebie widziałem co się święci, i że po niedzielnej nocy będzie amba fatima, no i tak było. Na szczęście to tylko przeziębienie, które ogarnąłem polopiryna, theraflu, herbata z miodem i cytryna i smalcem z borsuka xD
Siemano, mamy już środę. Jak dobrze mieć słuchawki bezprzewodowe, można słuchać wykładu dalej leżąc w łóżku.
Miłego dnia i pysznej kawy!

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D