Wpis z mikrobloga

Lekarz z teleporady musi stwierdzić, że liczba objawów zgadza się z listą ministra zdrowia i wystawić ci skierowanie, następnie musisz swoje odstać w kolejce.


@arkadiusz-nicki: możesz się również zgłosić poprzez stronę internetową, bez udziału lekarza i umówić na konkretną godzinę na test tak aby uniknąć kolejki. I za nic nie płacisz!
@JackDaniels: a powiedz mi Rybienko kto te testy sprawdza? Firmy które je przeprowadzają zarabiają na tych gruby pieniądz. Tak się składa że wyjeżdżałem (zresztą dalej jestem) na wakacjach. Po forach internetowych przeglądałem dyskusje na temat anulacji z powodu wykrycia wirusa. Samo TUI ma 60% anulacji, wszyscy bezobjawowi.
Szef żony miał taki przypadek.
Za szura się nie uważam, ale w #!$%@? śmierdzi mi to testowanie, te PCR,my, jakość wyników i ich dopasowanie
@Altru: Te bulwy z PiS'u są tak zaciekłe w swojej manipulacji wynikami, że specjalnie sprowadzili święta i wiosnę tak żeby w innych krajach też spadły liczby! NIEDOCZEKANIE!!!!!!!11111ONEONEONE
@Altru: Ja wiem, że to niepolityczne, ale skierowanie na test wystawia głównie lekarz POZ. Tego POZ, który był od soboty do poniedziałku nieczynny, i tego POZ, w którym pewnie połowa lekarzy wzięła wolne na piątek lub wtorek - więc nawet przy teleporadzie trudniej się było dostać.
Samo TUI ma 60% anulacji, wszyscy bezobjawowi.


@lemonic: Tak, wiesz na pewno, że wszyscy bezobjawowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem ile masz znajomych i rodziny, ale chyba teraz każdy może sobie już wyrobić własne zdanie na temat tego wirusa patrząc po przypadkach z własnego otoczenia. Sam mam wątpliwości co do niektórych przypadków zachorowań, bo jedynymi objawami był np. katar i ból gardła, a testy jak to
@JackDaniels: a jadąc na wakacje robisz PCR za 400pln za osobę bo sądzisz że jesteś zdrowy czy chory?

Osobiscie sądzę, że przestaliśmy zauważać inne choroby grypopochodne które mają swoje sezony. Coronawirus krąży w powietrzu i ciałach. Jak ktoś ma katarek i kaszel i jest na fali kierowany na PCR to wykrywa mu mikrkoilości wirusa i już jest słynnym lekkoprzechodzącym lub nawet bezobjawowcem. Bezobjawowcy ogólnie biorą się z przypadkowych badań zdrowych ludzi