Wpis z mikrobloga

Nie mogę się naczytać tych waszych wyrsywów i bólu dup, na temat tego, że minimajk ma dziewczynę XDDDD

Gość urodził się karłem, wychował się w domu dziecka, przez co nie jest zbytnio elokwentny i według wykopków NIGDY NIE POWINIEN mieć takiej laski! Bo to niezgodne z regulaminem przegrywa! Gul wam skacze dalej niż patecki do morza z jachtu.

-Halo policja! Proszę przylecieć do Dubaju! Panowie patrzą taki przeryw, jeszcze większy ode mnie, dostał się do jakiejś "ekipy" i teraz wydaje zarobiony hajs na laskę z insta, a ja nadal sam w piwnicy! Panie antyperspirancie, proszę popatrzeć, no ona go EWIDENTNIE NIE KOCHA I JEST Z NIM TYLKO DLA HAJSU!

Typ miał farta, wzięli go z castingu "na karła" i się przyjął, zaczął zarabiać hajs, polubili go ludzie, zyskał pewność siebie, pokazał że jest zaradny, mimo posiadania 65 IQ, krzywych zębów i znajomości angielskiego na poziomie 1 klasy podstawówki. Jest go dużo w internecie i każdy go kojarzy, przynajmniej z ksywki. A wykopki się dziwią, że chłop ma dziewczynę i gdyby nie to wszystko TO BY NAWET NA NIEGO NIE SPLUNEŁA! Nie chcę robić jakiś porównań, ale masa psycholi w więzieniach też ma tysiące fanek, które nawet by na nich nie spojrzały, gdyby nie ich dożywocia za gwałty i morderstwa XDDD

Czy jest z nim dla hajsu, hajpu, zagranicznych wycieczek i drogich prezentów? Pewnie tak, tak jak połowa z was pewnie też by wskoczyła by jakiejś sławnej karlicy do basenu z kulkami, jakby tylko wam zaproponowała używane PS4, wycieczkę busem do Mielca i oznaczenie na instastory.
Ale ta żółć z żołądka, która wam si wylewa z ust przy pluciu, niczym lody frizowi z mordy, to coś co nie przestanie mnie zaskakiwać w przeglądaniu tego tagu.

puenty brak, mój wyrsyw skończon.

Elo

#friz #minimajk #ekipa #polskiyoutube
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tanczjakcizagramkolego: Tak masz rację, dla hajsu bym wskoczył z karlicą do łóżka i bym poleciał z nią w ślimaka bo tak jej krzywe zęby mnie działają....
A tak serio to trzeba mieć ujemny szacunek do samego siebie aby dla pieniędzy, fejmu takie rzeczy robić
  • Odpowiedz
@tanczjakcizagramkolego: No tak upokarzanie się/oddawanie się za pieniądze jest dobre i powinno być pokazywane i promowane. Nieźle masz sprany mózg ino żeby twoja córka nie puszczała się z takim co ma pomiędzy nogami 3 nogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtedy też będziesz mówić że to normalne i że zazdrościmy jej Mokebe że ma pieniądze i pałę 25 cm
  • Odpowiedz
@tanczjakcizagramkolego: wiadomo, ze masz racje ale wydaje mi się, ze to już trochę tak działa natura ludzka jak widza jednak abstrakcyjna rzecz(no k---a mimo wszystko karzeł będący z normalna laską w związku nie jest rzeczą codzienna) to nie potrafimy przejść obok tego obojętnie. I te komentarze nie wynikają z tego, ze ktoś jest przegrywem ale z czystej ludzkiej ciekawości. Ja tam miniruchaczowi nie życzę złe, niech sie bawi chłopak ale
  • Odpowiedz
Nie widziałam, żeby komuś tutaj gul skakał i każdy na wykopie się pruł do tej laski i karla xDD co do reszty postu to racja. Kazdy ma z tego bekę, bo za kilka oznaczeń na ig, gdy wpadnie jej troche więcej follow kopnie go w dupe. I naprawdę trzeba być w podstawówce albo mieć IQ poniżej 60 żeby myslec ze będzie inaczej xd
  • Odpowiedz
@tanczjakcizagramkolego: argumentujesz wszystkie bóle d--y na tym tagu po czym sam je potwierdzasz XD tu gul rzadko skaczę bo raczej zarzucamy faktami - LASKA JEST Z NIM TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIĘKI JEGO POZYCJI NA YT/HAJSU i tego sie nie da podważyć
  • Odpowiedz
@popek_ga: ale drama bedzie jak ona go rzuci, ona chyba wie, ze spotka sie z ogromnym hejtem od widzow xd Majk depresja pewnie zacznie znowu pic. Moze ona bardziej sie wysprytnila i zamierza siez nim hajtnac by po nim odziedziczyc ta cala kase? xd
  • Odpowiedz