Wpis z mikrobloga

Słuchacie padła mi po 6 latach głowica w drukarce Brother DCP-J125. Z racji tego, że posiadam dużo tonerów do niej i szkoda mi by było je wyrzucić chciałbym zakupić kolejną drukarkę tej marki, która byłaby kompatybilna z tonerami z DCP-J125.
Macie może jakieś modele, które warto wziąć pod uwagę oprócz ww. modelu ?

Dzięki za pomoc.

#drukarki #komputery #brother #elektronika
  • 32
  • Odpowiedz
  • 0
@cysiekw: Faktycznie przy HP drukowanie to grosze. Myślisz, że warto zainwestować te 330 zł za poleasingową niż kupować nową np Brothera ? W sumie ta poleasingowa to półka wyżej, więc można liczyć na bardziej solidne wykonanie i niezawodność.
  • Odpowiedz
  • 0
@drtusz: Ostatnio już się dziwiłem, że drukuje róż zamiast czerwonego lub zielony zamiast niebieskiego, ale widać to już były początki końca tej głowicy. Właśnie się zastanawiam czy opłaca się ratować 7 letnią drukarkę czy kupić nową, ale te ceny urządzeń wielofunkcyjnych laserowych trochę mnie przerażają.
  • Odpowiedz
W sumie ta poleasingowa to półka wyżej, więc można liczyć na bardziej solidne wykonanie i niezawodność


@wowo06: drukarka miała datę premierę w 2004 roku! Ostatnie sztuki ze sklepu z normalnej dystrybucji kupowałem w okolicach 2009 roku potem już tylko allegro. Imho ostatni model hp który był pancerny, cena $600 też świadczyła o tym co to jest za sprzęt. Ja ci doradzam na podstawie własnych doświadczeń w użytkowaniu i serwisowaniu urządzeń
  • Odpowiedz
@wowo06: a próbowałeś zrobić systemowe czyszczenie głowicy z poziomu drukarki? Czasem po kilkunastu razach pomaga! Starsze drukarki są dosyć wytrzymałe, więc możesz spróbować ją uratować, zwłaszcza że ceny urządzeń przez pandemię poszły mocno do góry.
  • Odpowiedz
  • 0
@cysiekw: Dzięki za pomoc :) pewnie bym wysłał do Ciebie na czyszczenie, ale potrzebuję drukarkę na zaraz, bo muszę faktury podrukować, a czas goni :( Kusi mnie ten HP, ale bardzo często potrzebuję coś na szybko skopiować, a on mi w tym niestety nie pomoże.
  • Odpowiedz
  • 0
@drtusz: Macie jeszcze tego Brothera 1610 na stanie lub coś wartego uwagi w okolicach jego ceny z laserem i możliwością kopiowania ?
  • Odpowiedz