Wpis z mikrobloga

#wot cyber tank nic nie robi, dzisiaj przez godzinę siedział bezczynnie, ustawiłem zabezpieczenie przed awaria i nic. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie programu rekrutacyjnego zrobionego ech...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kecq ciągle gra tym samym odejdę od kompa i jak wrócę się okazuje że ostatnia gra była godzinę temu. A dobra już nie ma problemu, okazuje się że jest dzienny limit pktow do programu rekrutacyjnego xd wiadomo ile to jest? 150?cos koło tego
  • Odpowiedz
  • 1
@Bad_Sector zgodnie z zaleceniami na tagu kupiłem sobie bota żeby robić program rekrutacyjny, bo społeczność wot jest lamerska i to sami frustraci, żaden nie zgodzi się robić komuś i sobie ten program bo tak robią tylko życzliwi sobie gracze. Tutaj wola sobie kupić bota żeby nikomu nie dac żadnych nagród. Potem takie konto jest do wywalenia, zrobi program i tyle. Bot na artach robi spoko bitwy. Na zwykłych czołgach gra średnio.
  • Odpowiedz
@huntforfur: Czyli coś tam potrafi nastukać, to nie świadczy najlepiej o graczach, skoro jest w stanie niektórych oklepywać bot, a większa skutecznośc na kwadratach jakoś mnie nie dziwi ;-) Jeśli chodzi o WT, grałem kiedyś trochę, to jest zupełnie inna gra i nie porównywałbym jej do WoT, WT jest zdecydowanie trudniejszy, a na tym trybie symulacyjnym to jest już w ogóle kosmos, takie coś trzeba lubić ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
  • 0
@100L3C gościu na 10 to ja prawie nie gram bo tylko tracę kasę. Bot mi zbiera tylko pojazdy 8 poziomu i gra na aryylrrii więc dla normalnych graczy to bez różnicy
  • Odpowiedz
  • 0
@huntforfur 1500 bitew za 10zl, na jeden program rekrutacyjny potrzeba jakieś 700 bitewek czyli czołg premium 8 poziomu za 5 zł. Super sprawa. Do tego obligacje za każdy poziom programu rekrutacyjnego
  • Odpowiedz