Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw ##!$%@?

Cześć. Nie mam się komu wyżalić więc zrobię tu tutaj.
Zaraz kończę 19 lat. Od dziecka byłem wychowywany na spokojnego, miłego, skromnego chłopca no i tak zostało.
Dziś patrząc na to z perspektywy czasu to chyba najgorsze co mogło się wydarzyć. Moje grono znajomych jest równe 2.
Nie jestem zapraszany na nic, moje social skillsy są na poziomie 0.5/10 i już nie wiem co mam robić by jakoś wydostać z tej samotności.
Strasznie mnie to już przytłacza, ta rutyna dnia codziennego. Siedzę w pokoju, przeglądam wykop, oglądam filmy, gram i nic więcej.
Chciałbym wyjść z domu ale nie mam z kim. Powiecie że to przez wygląd, nie wiem, może. Twarz raczej 4/10 187cm wzrostu.
Nie wiem od czego zacząć by zmienić sytuacje, by poznać większą ilość znajomych, by wkońcu się otworzyć do ludzi.
Oczywiście w związku żadnym nie byłem bo jakby inaczej, a to również chciałbym zmienić.
Mirki pomóźcie co mogę zrobić w takiej sytuacji, bede bardzo wdzieczny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606b8e996e34ba000a4115ef
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania:

187 cm


Z takim wzrostem to lookmaxing jest musem. Siłeczka, bieganko te sprawy. Po prostu ćwicz.

moje grono znajomych jest równe 2


Twoi znajomi też mają znajomych

wiek 18 lat


Bambo prośba, masz czas żeby wszystko ustawić tak jak powinno być.

Próbuj nowych rzeczy, może uda Ci się znaleźć jakieś hobby. Jak hobby to ludzie lubiący to samo, zawsze łatwiej znaleźć tematy do rozmowy jak lubicie to samo. Jakieś zajęcia
Bambo prośba


@prze-prze-przegralem: pozdrawiam pasjonate ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AnonimoweMirkoWyznania: Znajdź sobie jakieś męskie hobby związane z wysiłkiem fizycznym, w któym będziesz mógł natrafić na jakieś wyznaczniki progresu i inspirujących ludzi. Sporty siłowe i sztuki walki to pierwsze co mi przychodzi do głowy. Oprócz tego odpowiedz sobie na pytanie jakie masz relacje z rodzicami, jeżeli są toksyczni to ucz sie do matury i wyjedź od nich