Wpis z mikrobloga

Planuje w najbliższym czasie zakup #rower w przedziel cenowym 1500-2500 PL. Niestety jestem ograniczony do sklepu Decathlon. Nie jestem ekspertem, więc pytanie, czy coś z oferty tego sklepu jest godne polecenia?
Chodzi mi raczej o taki rower...uniwersalny, nie jestem skupiony na jednym typie jazdy, czy nawierzchni.
Wstępnie rozważam ten model:
https://www.decathlon.pl/p/rower-trekkingowy-riverside900/_/R-p-300794
całkiem niezłe opinie, no i w budżecie.
Czy rowery z tego sklepu są znośnie, może powinienem spojrzeć na inne modele?
  • 9
@krymic1991: pewnie tak. Rower do jazdy rekreacyjnej, po mieście, ale na pewno zdarzy się czasem i wjazd do lasu na leśną ścieżkę. Dlatego szukam sobie czegoś co nie zakopie się od razu po zjeździe z asfaltu, ale z drugiej strony nie zamierzam jeździć po wydmach ;)
@max1983: ja kupiłem rower typu fitness, bardzo dobrze na asfalcie ma oponę 35 mm więc spokojnie pojedzie po drogach szutrowych i leśnych ścieżkach, jak zależy Ci na szybszej jeździe to polecam
@max1983: Dobrze wykombinowałeś - Riverside 900. RC120 jeśli nie straszny ci baranek, ale do miasta i rekreacyjnej jazdy brałbym zdecydowanie #1. Fajna geometria, komfortowa pozycja i jak na crossa jest dość lekki.
@max1983 Bardzo przyjemny i wygodny rower, kupiłem taki dla małżonki (rozmiar S). Sam na nim przejechałem około 20 km (mam 184 cm wzrostu), po różnej nawierzchni. Sam mam od niedawna RC 520 i jeśli chodzi o komfort i jazdę rekreacyjną to nie ma tutaj czego porównywać, bierz Riverside 900.