Wpis z mikrobloga

POST 10 DNIOWY
Na ten moment 1/10. W tej chwili pozostało 8 dni 21 godzin 30 min do końca wyznaczonego sobie postu
Dzisiaj szybciutki wpis, bo wrócilem po 15h pracbazy i znowu wstaję o 5

Waga : 93.95
BMI: 29,9
Obwody (podawane będą co 2 dni, ten jest chwilę przed rozpoczęciem postu): klatka 107, talia 100, brzuchal 106, na wysokosci ud 102, jedno udko z grubasa 63
Ilość kroków: 8 530 (dziś siedziałem 80% swojego dnia pracy)
Inne formy aktywności: Za długo poza domem, a zbliżająca się godzina 23 nie będzie mile widziana przez sąsiadów na trening.
Sen: 1g 47min głębokiego snu, 5g 38m płytkiego. Razem 7g 25 min + przebudzenia
Wypite: 0.5 litra wody z 10g soli, 2 kawy (600 ml), 1 mieta (300 ml), 2.5 l mineralnej wody gazowanej co daje łącznie blisko 4 litry.
Wypróżnianie: 1 posiedzenie. Po keto adaptacji zapomniałem ile razy można latać za potrzebą do toalety po wypiciu tylu litrów wody ;)

Suplementacja: Ashwagandha 240 mg tabletka, Bacopa Monnieri 250 mg tabletka, Vitamina D+K 50 μg, Biotyna 2500 μg (biotyny),5 g kreatyny, a na sen (zaraz biorę) melatonin 1mg. Wszystko z kfd

Nastrój: Dzisiaj cały dzień czułem się wspaniale, może dlatego, że zazwyczaj sypiam od 4 do 6 godzin. Akurat nie miałem z kim zostawić psa (dzisiaj i jutro również) stąd musiałem go podrzucić na opiekę do matki. Dzięki temu zasnąłem wcześniej, bo chrapie potężnie i szybciej zasypia, ale też rano pozwoliłem sobie wstać małą godzinkę później (spacer z psem). W brzuchu zaburczało raz, co mnie bardzo zdziwiło, że w ogole do tego doszło. Cały dzień ten sam poziom energii, zapewne ze względu na keto :)
Jutro dokładam ćwiczenia, bo zamierzam wrócić do domu około 21.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocki.

wołam @luk04330 i Senpai'a @anonymous_derp
Do czarnolistowania #wygramzketo

K.....a - POST 10 DNIOWY 
Na ten moment 1/10. W tej chwili pozostało 8 dni 21 godzin...

źródło: comment_1617655731jUbvs3aoaFLldmaaZPVNfa.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Lewusx: waga nie jest priorytetem, może w top3 się mieści, ale od miesiąca starałem się trzymać wagę na spokojnie, ale np w 2 dni. Z 91 potrafiłem wejść na 94 ( ͡° ͜ʖ ͡°) cykluj tam lepiej :D pozdro
  • Odpowiedz