Wpis z mikrobloga

NIGDY WIĘCEJ nie kupię gry od cwaniaczków, którzy by wrócić do sklepu Sonego stosują tego typu zagrywki.

Badoski, właśnie pokazaliście swój wątpliwej jakości kunszt i miejsce w szeregu przy innych studiach. Takie Hello Games ze swoim No Mans Sky przy o wiele mniejszych pieniądzach na produkcje was zjada na śniadanie.

Nie po to kupowałem ps4 pro (w zamówieniu czeka ps5) żeby spowrotem wracać na PC by pograć w gierkę gdzie skupiliscie się na kształcie i rozmiarze penisa a nie chociazby na dostosowaniu gry do rozdzielczości ekranu.

Zresztą grałem w waszego wiedźmina 3 kilka lat po produkcji za 40 ziko do połowy gierki bo dalej nie zdołałem z nudów dobrnąć. I żałuje bo cytując klasyka mogłem zamiast tego crapu kupić skrzynie harnasi.

Skupcie sie na handlu pietruszką to może wam to wyjdzie partacze.

#nomansky #hellogames #cyberpunk2077 #cdprojektred #bekazpodludzi #xbox #zalesie #wiedzmin3 #ps5 #ps4
J.....i - NIGDY WIĘCEJ nie kupię gry od cwaniaczków, którzy by wrócić do sklepu Soneg...

źródło: comment_1617656919mqQB8OkOjBn7dy2G8rMDkC.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Dokładnie, jak ci wyżej piszą to, że sobie popłaczemy na wypoku to raczej CDP ma w D. Jedyna opcja by zmienić mentalność twórców nastawionych na golenie jeleni to zaprzestanie kupowania gier w ciemno czyt. preoderowania i kupno gry wtedy, kiedy faktycznie zasługuje na miano statusu gold. Bo w chwili obecnej wydawcy nauczeni są by gra na premierę się uruchamiała, a to jak chodzi to ma najmniejsze znaczenie, przecież kasę już
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: nie ma to jak kupować konsole specjalnie pod zbugowaną gre xD ja sobie zagram za rok jak naprawią ją chociaż troche. Pewnie za 50zł kupie płyte, pozdro dla wariatów
  • Odpowiedz
nie ma to jak kupować konsole specjalnie pod zbugowaną gre xD ja sobie zagram za rok jak naprawią ją chociaż troche. Pewnie za 50zł kupie płyte, pozdro dla wariatów


@vectus: konsole mam od lat. Wcześniej prawilnie od dzieciaka pykałem na PC az kupiłem ps4 w celu ogrania nigdzie indziej niedostępnych tytułów.

@szybkaszyba: ja się na Valhalli wyleczyłem kupowania preorderow, coś mi mówiło ze cyber może być trefny i miałem racje
  • Odpowiedz
resztą grałem w waszego wiedźmina 3 kilka lat po produkcji za 40 ziko do połowy gierki bo dalej nie zdołałem z nudów dobrnąć.


@Janusz_z_Rivii: oj tak... Nic mnie chyba bardziej nie irytuje niz spuszczanie sie nad ta gra. Wiedzmin 3 jest conajwyzej przecietny. Jest mnostwo lepszych gier i jak wspomniales nie tak nudnych.
  • Odpowiedz