Wpis z mikrobloga

NIGDY WIĘCEJ nie kupię gry od cwaniaczków, którzy by wrócić do sklepu Sonego stosują tego typu zagrywki.

Badoski, właśnie pokazaliście swój wątpliwej jakości kunszt i miejsce w szeregu przy innych studiach. Takie Hello Games ze swoim No Mans Sky przy o wiele mniejszych pieniądzach na produkcje was zjada na śniadanie.

Nie po to kupowałem ps4 pro (w zamówieniu czeka ps5) żeby spowrotem wracać na PC by pograć w gierkę gdzie skupiliscie się na kształcie i rozmiarze penisa a nie chociazby na dostosowaniu gry do rozdzielczości ekranu.

Zresztą grałem w waszego wiedźmina 3 kilka lat po produkcji za 40 ziko do połowy gierki bo dalej nie zdołałem z nudów dobrnąć. I żałuje bo cytując klasyka mogłem zamiast tego crapu kupić skrzynie harnasi.

Skupcie sie na handlu pietruszką to może wam to wyjdzie partacze.

#nomansky #hellogames #cyberpunk2077 #cdprojektred #bekazpodludzi #xbox #zalesie #wiedzmin3 #ps5 #ps4
źródło: comment_1617656919mqQB8OkOjBn7dy2G8rMDkC.jpg
  • 14
@Janusz_z_Rivii: Dokładnie, jak ci wyżej piszą to, że sobie popłaczemy na wypoku to raczej CDP ma w D. Jedyna opcja by zmienić mentalność twórców nastawionych na golenie jeleni to zaprzestanie kupowania gier w ciemno czyt. preoderowania i kupno gry wtedy, kiedy faktycznie zasługuje na miano statusu gold. Bo w chwili obecnej wydawcy nauczeni są by gra na premierę się uruchamiała, a to jak chodzi to ma najmniejsze znaczenie, przecież kasę już
nie ma to jak kupować konsole specjalnie pod zbugowaną gre xD ja sobie zagram za rok jak naprawią ją chociaż troche. Pewnie za 50zł kupie płyte, pozdro dla wariatów


@vectus: konsole mam od lat. Wcześniej prawilnie od dzieciaka pykałem na PC az kupiłem ps4 w celu ogrania nigdzie indziej niedostępnych tytułów.

@szybkaszyba: ja się na Valhalli wyleczyłem kupowania preorderow, coś mi mówiło ze cyber może być trefny i miałem racje