Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas ktoś się pyta ile jestem już do przodu na pump and dump i holdowaniu bitcoina. Po prawie dwóch miesiącach jestem już około 1100$ do przodu. Więc odrobiłem 850$ straty na gme. Pozdrawiam wszystkich co myśleli, że się dam wyleszczyć.
#kryptowaluty #gme
  • 36
  • Odpowiedz
@Stolbilardowy: sranki, analiza techniczna w szczególności w tak młodym i nieukształtowanym rynku jak kryptowaluty bardzo często znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Rynek to człowiek, na czym opiera się przeciętny domorosły inwestor na kryptogiełdzie, na której przepływ informacji nie ma jeszcze tak potężnego wpływu jak tradycyjną giełdę? Wróżeniu?
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: którego człowieka. Zgoda, że at będzie miało znaczenie tak długo jak odpowiedni % ludzi będzie w to wierzyć. Ale jak at będzie odpowiednio skuteczne to ogarnięci gracze będą mieć przewagę nad ludźmi stosującymi at i wracamy do punktu wyjścia z gdzie nic nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@Stolbilardowy: Każdego. Za wykresem stoi decyzja setek dziesiątek, albo tysięcy ludzi. Czym się kierują? Jak podejmują decyzje? Emocje, plotki, wiedza, twit Muska, a może analiza techniczna? Coś jednak za każdą decyzją stoi i trzeba odnaleźć główną motywację.
  • Odpowiedz