Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas ktoś się pyta ile jestem już do przodu na pump and dump i holdowaniu bitcoina. Po prawie dwóch miesiącach jestem już około 1100$ do przodu. Więc odrobiłem 850$ straty na gme. Pozdrawiam wszystkich co myśleli, że się dam wyleszczyć.
#kryptowaluty #gme
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutny_przerebel: Analiza techniczna? Wut? Masz na myśli rysowane kreski, które ni #!$%@? niczego nie znaczą, chyba że wierzy w nie 90% retaili.
@ZADYMIARZ_PL rób to, co przynosi Ci zyski. Nie daj sobie wcisnąć, że rysowane kreski na twoim wykresie będą działać. Skoro nooby jak my potrafią narysować nietoperza albo pingwina i na to grać, to grube ryby z pewnością będą wiedziały jak to wykorzystać.

Jeszcze 100 lat temu ludzie
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: Tak. Rysowanie po wykresie jest dziecinnie proste. Tylko jakimś trafem ta analiza raz działa, a raz nie działa.

Chciałbym, abyś narysował cokolwiek za pomocą analizy technicznej na GME/AMC/Tesli/CD Projekt/ What ever i sprawdzimy sobie to za miesiąc.
  • Odpowiedz
Granie na giełdzie, czy to krypto czy innych indeksach głównie zależy od tego czy macie w d*pie chwilowe spadki i hodlujecie aż uzyskacie wzrosty. Psychika ma tu duże znaczenie i to dzięki niej grubasy zarabiają miliardy. Sama analiza, nawet prosta przestrzeni kilku czy kilkunastu miesięcy wstecz w przypadku niektórych coinow czy akcji ma jakiś sens o ile to jest waluta ta jest podparta sporym kapitałem. W przypadku shitcoinów, których wartość rośnie i
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: To na #!$%@? taka analiza? Rzut kostką też opiera się na prawdopodobieństwie.
BA!
Cały rynek się na tym opiera, bo masz 2 opcje: kup i sprzedaj!
Tylko w porównaniu z analizą techniczną wiem, że rzut kostką da mi 50% sukcesu, a analiza techiczna coś pomiędzy 0 a 100% xD
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: Przyjacielu. Po co mi jakieś kreski które "Czasem" działają?
Jak chce samochód, to on ma zawsze działać.
Jak chce komputer, to on ma zawsze działać.
Jak chce lodówkę, to ona ma zawsze działać.
Jak chce zarabiać na giełdzie, to mam "pewne prawdopodobieństwo" że działa? xD

AT i szkolenia z tego to najlepszy scam XXI wieku.
  • Odpowiedz