Wpis z mikrobloga

#gsm
#operatorzykomorkowi
#tmobile
#orange
#play
#telefony

Zaczynam dojrzewać do zakupu komórki na abonament, zupełnie wypadłem z rynku abonamentowego, mam " od zawsze" Mobile Vikings.

Szukam abonamentu o pi razy oko takich parametrach :
-tak koło 100-150 pln RAZEM Z RATAMI ZA telefon
-rozmowy wiadomo, no limit, albo półdarmo
-minimum 10gb netu

Co do telefonu :
Aktualnie posiadam xiaomi mi mix 2, 6gb ramu, snap 835, wydajność jest aż nadto wystarczająca - chce zmienić bo mi się znudził, a szkoda mi wydawać dwóch kafli od ręki na coś innego, dlatego padło na abonament plus raty ( wiem, cena urządzenia będzie przepłacona).

Z wymagań to :
-albo bardzo małe urządzenie, albo bardzo duże :)
-znośny aparat z makro i slo-mo
-dobrze by było gdyby był dual sim
-nie był wolniejszy od tego xiaomi mi mix 2. Gdy ostatnio robiłem mu test antutu to wypluł trochę powyżej 200k, ale wiem że benchmarki to nie zawsze wyznacznik prędkości.
-oczywiście usługi Google, sorry niektóre huaweie

Operator, producent, system nie ważny - byle by się mieścił w zadanych opcjach.
Ktoś coś?
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@teperkov:

Zaczynam dojrzewać

zakupu komórki na abonament


Zdecyduj się. Abonamenty na dzień dzisiejszy są w 90% nieopłacalne (z wyjątków mogę wymienić Premium Mobile i nju mobile, ale te drugie dopiero po dwóch latach stażu). Na kartę masz lepsze warunki, nie podpisujesz cyrografu i przenosisz się kiedy ci się podoba.

Co do telefonu - w abonamencie jest to skrajnie nieopłacalne. Porównaj sobie ceny w sklepie z elektroniką i u operatora. Możesz przepłacić
  • Odpowiedz
@teperkov specjaliści liczą cenę telefonu abonament * ilość miesięcy i im wychodzą ceny z dupy xD w rzeczywistości w abonamencie wychodzi cena telefonu podobna

Niektóre sieci mają z góry abo+rate, niektóre tylko abonament w którym jest pseudorata. Musisz po prostu poszukać dobrego pakietu w rozsądnej cenie, w Tmobile masz chyba za 55zl 30 gb neta w abo, do tego doliczasz rate sprzętową, i masz do 100-200zl rabatu na pierwszą ratę. Ceny telefonów
  • Odpowiedz
@PlusCzyMinus: Kupujac telefon na abonament i tak sie uwiazujesz, znizki wcale nie sa jakiejs fajne, raczej ewentualnie cena moze byc porownywalna z cena sklepowa i jakims prepaidem. W takim wypadku po co w ogole isc w abonament, jakis prepaid czy inne nju/plush i raty zero procent.
  • Odpowiedz