Wpis z mikrobloga

Polecam smakowite zesranie czołgów, dźwigów i prawdziwych polaków z PiSu pod słusznym postem Lewicy który wychwala największe osiągnięcie Polski jako kraju w ostatnich 40 latach, czyli bezkrwawą transformację ustrojową i ekonomiczną i przyokazji wyśmiewa karakanów z PiSu, którzy na Transformację i Okrągły Stół plują będąc jednymi z ich ojców.

Oczywiście dźwigi coś tam pieprzą o wykradaniu tych 30 dolarów polackiego przemysłu, potężnym PRLowskim państwie dobrobytu i ludobójcy Balcerowiczu xd

Polecam, dobry lolkontent, rozpoczęty przez nią samą, Magdalenę Okraskę, głos lewicowy prawie tak głupi jak Rafał Woś

#neuropa #4konserwy #bekazprl #bekazpolakow #lewica #onuce #balcerowicz
Pobierz Majk_ - Polecam smakowite zesranie czołgów, dźwigów i prawdziwych polaków z PiSu pod ...
źródło: comment_1617637445Yl5UvzScKEJEVVU3iEQhhN.jpg
  • 37
@mtkc: czołgi = tankies, termin określający zachodnią lewicę która gloryfikuje Związek Radziecki, komunistyczne Chiny i uważa, że kapitalizm to największy zbrodniarz w historii. Wokalna szczególnie na twitterze. Czołgista rozjeżdżający dysydentów na placu Tianemen jest wzorem cnót.

Dźwigi = nasza lokalna odmiana, lewica robotnicza oderwana od współczensnych realiów, zakochana w PRL, fapająca do Gierka, dźwigista operujący ciężką maszynerię i budującą PRLowskie bloki jest wzorem cnót.

Obie grupy są stracone i nie da
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Majk_: nieźle się tam miksuje głos młodych wielbicieli klasy robotniczej ze starymi dziadami, którzy za Gierka mieli swój prime. Co za durnie, ja #!$%@?ę, dla nich Balcerowicz jest większym złem niż Stalin.
@Majk_: termin "ostalgia" nie wziął się znikąd. To się może tak nam wydawać, że Polscy to tacy wyjątkowi w skali Europy homo sovieticus, ale to przypadłość wszystkich państw postkomunistycznych. Ze szczególnym uwzględeniem Węgrów i Niemców z byłego NRD.
Dźwigi = nasza lokalna odmiana, lewica robotnicza oderwana od współczensnych realiów, zakochana w PRL, fapająca do Gierka, dźwigista operujący ciężką maszynerię i budującą PRLowskie bloki jest wzorem cnót.


@Majk_: Eh te nowocioty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten termin wziął się od Mateusza Cichockiego, najbardziej znanego żyjącego obecnie polskiego stalinisty, który pracuje jako operator dźwigu.
@Majk_: Nawet nie czytam do końca, ale powielasz nieprawdę. Okres transformacji okzał się oszustwem i rację ma postsolidarność, że została oszukana (a raczej oszukała sama siebie). Miał być komunimz z ludzką twarzą, kartki na mięso i trochę wolności w prasie, a wprowadzono jakiś kapitalizm.
okraski to małżeństwo idiotów. Ale dotację od glińskiego przytulili. Wielkie lewaki ha tfu


@Parker_: Nie wiem, tak nawiasem, czy nie mieli w tym roku cofniętego finansowania przez MKiDN, ale nie to jest najważniejsze. Zadać należy sobie pytanie, co czyni ich dupowłazami rządu oraz ludźmi dość ograniczonymi.

A jest to chłopomania/ludomania, o natężeniu tak wysokim i toksycznym, jakiego nie widziałem w polskim internecie. Chłopomania sama w sobie jest nędzą umysłową, lecz u
Gdyby PZPR dogadała się z kościołem


@szasznik: zaczęli się dogadywać z kościołem, ale było za późno. Kiedyś słuchałem wykładu prof. Antoniego Dudka gdzie mówił o tym jak przed Magdalenką rząd sondował, którego partnera społecznego sobie dobrać. Do wyboru był kościół i strona solidarnościowa. Z naszej perspektywy to dość absurdalny wybór, ale w Solidarność po stanie wojennym była autentycznie słabą strukturą, ponadto komuniści sami uważali kościół za bardziej zaufanego partnera od solidaruchów.