Wpis z mikrobloga

Rzadko zdarza mi sie pograć kilkanaście minut w grę i ja odinstalować głównie dlatego że jestem świadomym konsumentem i selekcjonuje gry w które gram bo szkoda czasu na średniaki. Outruders na premierę bym nie kupił ale skoro jest w gamepassie to czemu nie. Niestety srogo się zawiodłem. Nie pokusze się o ocenę gry jako całości bo po pół godziny gry to nieuczciwe. Natomiast pewne aspekty gry ocenić mogę. Nie wiem kto wymyślił stwierdzenie że grafika się nie liczy w odniesieniu do gier bo głupszego mitu chyba nie ma. Wiadomo gamepleyowo czy historia da się wiele nadrobić ale gry to interaktywne dzieła audiowizualne i to co widać jest kluczowe. Kiedy zobaczyłem roślinność w tej grze to szczerze parksnołem ze śmiechu. Trawa żywcem wyjęta z jakiejś 10 letniej gry(nie żartuje). Animacje trochę jak z gier pirani. Sztuczna sterylność. Ogólnie nie jest to poziom do jakiego przyzwyczaiły nas współczesne gry. Mógłbym jednak to wybaczyć bo najważniejsze w looter shooterach jest strzelanie. Niestety ale jak dla mnie jest źle. Strzelanie przypomina trochę paintball. W ogóle nie czuć mocy broni, żadnego kopa. Do destiny 2 się nie umywa. The division też to robi lepiej. Aha jeszcze kampania. Liznolem trochę początkowych cutscenek i znowu na myśl przychodzi elex albo inny Risen. Śmierdzi to niskobudżetowością na kilometr.tekst pochylony
#outriders #ps4 #xboxone
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cinkito: Coś nie wyszło. Pewnie chciałeś pokazać, ze gra dostała review bombing przez problemy z serwerami, ale jesteś na to za słaby w internety. Spadaj już malkontencie, szkoda czasu

Uu edit poszedł xD
  • Odpowiedz
@Cinkito tak gra została ciepło przyjęta przez graczy, z ciekawości wszedłem na metacritic po tym screenie i większość negatywnych ocen to nie grafika, nie grywalność tylko problemy z serwerami.
  • Odpowiedz
@Cinkito: Zle czytałeś. Gra się ludziom podoba, streamerzy od Destiny ostro grają. Problemy z serwerami spowodowały review bombing i w sumie się nie dziwie jak ktoś dał 300zl i nie może pograć
  • Odpowiedz
@Gronbar nie chce się czepiać, ale oceniać grafikę i płynność rozgrywki po wersji na konsolę jest trochę chybione... Tak jak bym miał pc z 1050ti i każdej grze dawał ocenę 1/10 bo grafika z d--y...
  • Odpowiedz
@Ksionc-Tomasz: no ja czytałem i ludzie raczej pisali o bugach i crashach

@puzonyyx: no zobaczymy za miesiąc dwie jak te oceny się zmienią. Gra pewnie większość wyjdzie trochę w górę, ale nie spodziewam się, że nagle wskoczy do poziomu 8.0
  • Odpowiedz
@Gronbar żebyś napisał "kiepsko się strzela, drętwe ruchy, mały wybór broni" lub coś podobnego to bym się nie czepiał bo każdemu się podba co innego, ale pisać że kiepska płynność i cutscenki żeby przeskoczyć nad przepaścią to argument z d--y, ponieważ winny jest za to sprzęt, bo np. musieli dodać cutscenke żeby konsola miała czas dograć resztę mapy...
  • Odpowiedz
@Ksionc-Tomasz: Niee, tłumaczyli to w wywiadzie. Rozwiązanie jest po to, żeby się gracze nie rozlazili po mapie jak grasz z randomami. A tak masz „przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę” i wszyscy są razem. Zarzut ze takich elementów jest jakoś bardzo dużo podnoszą ludzie którzy grali tylko w demo, bo w pełnej jest tego tyle ze się nie zauważa nawet
  • Odpowiedz