Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Change my mind: Kazdy bezdzietny 26+ latek ktory zostaje z wlasnej woli w P0lsce jest idio.ą

Opresyjne panstwo, katotaliban, inflacja, edukacja szorujaca po dnie, sluzba zdrowia?, przewalki rzadu na wszystkim i wszystkich, plany opodatkowania 50% podatkiem, 500+ rewaloryzowane na 700+, P0lak p0lakowi wilkiem (modlitwa z dnia swira), emerytury albo sie nie dozyje albo sie jej w ogole nie dostanie, zerowa polityka klimatyczna, pierwsze miejsce pod wzgledem smogu i zanieczyszczenia w Europie (jak i nie na swiecie), zerowa polityka zagraniczna, sprzet wojskowy ktoremu blizej do drugiej wojny swiatowej niz 2021, propoganda Goebbelsa, bycie hindusami europy.

Trzeba byc idio.ą by mieszkać w tym kraju.

#polska #podatki #bekazpisu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606a19c682dcd1000b6c97ec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Change my mind: Kazdy bezdzietny 26...

źródło: comment_1617574277XwflHDWxWhcR5qfX7sQyCe.jpg

Pobierz
  • 12
@steppenwolf90: no jasne, jak mówię nie jest aż tak źle tutaj, jak ktoś sobie nie radzi tutaj to wątpię że sobie tak łatwo poradzi gdzieś indziej. Ale wyjazd dla wielu osób daje szansę na wyższy standard życia i więcej luzu :)
SzczęśliwaPani: Po pierwsze, jestem #programista15k więc i tak zarabiam bliżej do europejskich standardów niż inne zawody. Po drugie - wolę być średnią rybką w małym stawie, po tym jak zdałem sobie sprawę że brak serotoniny powiązany z depresją oznacza że ewolucyjny mechanizm hierarchii społecznej uznaje cię za gówno, a więc mając niżej przeciętnych Polaków mogę walczyć z depresją. Po trzecie - podoba mi się antyislamskie i antylgbt podejście, nie będę się
SilnaMarzycielka: B2B, praca w IT dla zagranicznej firmy. Wysokie zarobki, faktury w GBP, niskie podatki (tak, w Polsce na b2b są niskie podatki). Niskie koszty życia. W miarę wolność. W Niemczech bym sobie filmu z torrentów nie mógł pobrać tylko musiał mieć 10x subskrypcji na różne serwisy, żeby oglądać to co lubie. Polska jest super o ile nie jesteś biedny.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua