Wpis z mikrobloga

Alternatywa dla FIFA/ PES-a.

Hej, ziomki. Szukam jakiejś darmowej gry komputerowej, która jest taką Fifą-multiplayerem, gdzie mamy swój klub i gramy jak w Fifę (czyli zręcznościowo bardziej niż managersko) przeciwko innym ludziom w necie. Istnieje w ogóle coś takiego? Bo moje wyszukiwania w Google skończyły się na niczym.

#pilkanozna #gry
  • 14
@musialmi: pograj sobie serio PES Lite, sam gram juz dlugi czas calkowicie za darmo w tryb MyClub, mozecie sobie ogarnąc caly skład z najlepszymi pilkarzami za darmo, pamietaj zeby otwierac paczki dokladnie za 100 zlotych monet, na nich jest stuprocentowa szansa ze wypadnie pilkarz powyzej 87 ovr, priorytetowo sprawdzajcie w ktorej paczce jest najwieksza szansa na black ball, zlote monety zdobywacie za osiagniecia, dodatkowo mozecie zakontraktowac pilkarza z topki jaki wam
@ShaktiSS: No ja właśnie gram w niego, tylko że na Androidzie. Ale dzięki za tego linka. Ja chyba go nie znalazłem, bo w programie Steam jak szukasz, to przy wynikach wyszukiwania pokazuje ci cenę 100zł, a dopiero jak klikniesz, to są różne opcje cenowe. Dobra, dziękuję, ściągam, zobaczymy czy będę w stanie zalogować się na swoje konto z Androida.