Wpis z mikrobloga

#pytanie do #neuropa: Nie wiem jak u Was, ale ja jedyne wzmianki jakie widzę ostatnio o George'u Florydzie, to prawackie znaleziska na głównej lub wpisy brainletów w gorących.
Dla mnie te protesty były już tak dawno, było minęło. Tak samo Floyd - ani jego osoba mnie już tak nie ziębi, ani nie grzeje. Prawacy wciąż mają jakąś obsesję na tym punkcie i co rusz widzę jakieś spamy. W lewackich internetach nie widzę tyłu Floydów, co na wykopie. Ludzie!!
#blm #bekazprawakow
  • 4
@Kummernis: tylko, że trudno porównywać żarty z wykopu z poważnym traktowaniem jak ktoś robi z niego męczennika, ludzie kładą się na ziemi i malują blm na murze. Tak samo jak żartujemy z Hitlera itd., a to było już dawno ale nadal śmieszy.
@djtartini1: W momencie, kiedy ludzie kładli się na ziemi tak naprawdę niewiele wiadomo było o całej sytuacji poza tym, że gliniarz udusił czarnego i że ludzie w Stanach wyszli protestować przeciwko brutalności policji. Także ten gest solidarności z Amerykanami można różnie oceniać, ale było w nim coś szczerego i ludzkiego. Natomiast przypomnę, że prawaki ostatnio z nieklękania dla Murzyna zrobili drugą bitwę pod Grunwaldem, chociaż nikt nas nawet o te klękania