Wpis z mikrobloga

Jak nauczyć starszych, że nie trzeba gonić, popędzać, wprowadzać nerwowej atmosfery? Przecież dzisiaj gdybym grała w świąteczne bingo to bym mogła wszystkie pola skreślić, a jeszcze zbytnio nie mogę jasno powiedzieć co o tym myślę bo mam patchworkową rodzinę zbudowaną jak już wyszłam z domu i dopiero z mamą na osobności potem pogadać. Przecież dzisiaj problemem to już było nawet że kawę trzeba zacząć robić podczas obiadu nie dając spokojnie skończyć i wielki problem bo za mało sałatki w misce, na boga XDDDDDDD A to rzeczy najmniejszego kalibru bo o reszcie to aż wstyd pisać. #swieta #rodzice #psychologia #wcyrkusieniesmieje
  • 6
@heniek_8 zrobione, odhaczone i tak mnie ta atmosfera przebodźcowała :D nie wiem, może jak kiedyś ja będę organizować w swoim domu i nie będą na swoim terytorium to dopasują się do innych zasad ( ͡° ʖ̯ ͡°)
może jak kiedyś ja będę organizować w swoim domu i nie będą na swoim terytorium to dopasują się do innych zasad


@lunaria: może, ale nie wstrzymywałbym oddechu że to się stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie ma co "walczyć" o nich, trzeba o siebie
czasem to jest wyssane z pokolenia na pokolenie,
są święta to są i nerwy, no nie?
i obieranie tych warstw zajeloby za dużo
@heniek_8 no wiadomka, tylko potem tak przykro się na mamę patrzy, jak taka zahukana się dostosowuje i na nią to wpływa, że sama potem jest znerwicowana ( ͡° ʖ̯ ͡°)